GÉPÉSZ KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni?

Partnerünk egy piacvezető húsipari cég.
Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít.

Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Gépsorok, üzemi eszközök karbantartási, hibajavítási feladatainak szervezése, elvégzése,
  • A tervezett karbantartások végrehajtása, azok dokumentálása,
  • A nem tervezett hibajavítások fontosság szerinti elvégzése, egyeztetve a gyártóterületekkel,
  • Az új berendezések telepítésében, beüzemelésében, illetve az azokkal kapcsolatos képzésben való részvétel.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség gépészeti területen,
  • 1-3 éves tapasztalat ipari környezetben termelő gépek karbantartásában.
Előny:
  • Gépgyártás technológiai technikus végzettség.
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelt béren kívüli juttatások,
  • Napi 1 meleg étkezés,
  • Cafetéria,
  • Lakhatási támogatás,
  • Bejárási támogatás,
  • Hosszú távú, biztos munkahely.
Munkavégzés pontos helye:
  • Tamási, Tolna vármegye.
Munkaidő:
  • Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Külföld / Európa

Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Szeretnél részt venni a legkorszerűbb elektronikus rendszerek telepítésében? Elsajátítanád az autóipar leginnovatív technológiáit? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk a magyar baromfi ágazat elismert feltörekvő társasága. Lajosmizse és Csemő külterületein 3 db modern/ultramodern továbbá 2 db tartalék nagyüzemi baromfitelepük és két tojáscsomagoló központjuk van. Jelenlegi baromfi termelésük árutojás termelésre (a hazai termelés 5 %-a), valamint árutojó jérce nevelésre terjed ki. Saját brandjük a Hírös Tojás. Lajosmizsei külterületi székhelyükön 8 t/h kapacitással takarmánykeverékeket (tápot) gyártanak. Az érdekeltségi körükbe tartozó cégek tenyészállat neveléssel és ingatlan hasznosítással foglalkoznak. Műszaki csapatuk erősítése céljából TMK feladatok ellátására agilis, kreatív és tevékeny kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Szakmunka | Tolna megye

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni, akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Karbantartói csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva