ÜZLETVEZETŐ-ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha érdekel az innováció valamint a fa és fémfestékek izgalmas világa,
akkor Te lehetsz a következő értékes tagja ennek a kreatív
és fejlődésre orientált csapatnak!

Partnerünk festéküzletei kiemelkedőek a kis- és nagykereskedelemben.

A vállalatot az egyedi bútorok tervezése,
valamint gyártása teszi még egyedülállóbbá a piacon.

Most céljaik mielőbbi megvalósításához keresünk csapatukba
egy új munkatársat az alábbi pozícióba:

Amiben fontos szereped lesz:
  • Bizalomra és szakértelemre épülő partnerkapcsolatokat alakítasz ki,
  • Új üzleti lehetőségeket kutatsz fel, hozzájárulva az ügyfélkör bővítéséhez,
  • Menedzseled a teljes értékesítési ciklust, koordinálod a szerződéskötési folyamatokat,
  • Felméred és hatékonyan generálod az ügyféligényeket, miközben ápolod az ügyfélkapcsolatokat és sikeres ügyfélmegtartási akciókat valósítasz meg,
  • A havi zárás, kimutatások összeállítása, egyéb pénzügyi adminisztráció ellátása is a feladatod része lesz.
A sikeres munkádhoz szükséged lesz az alábbiakra:
  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 3 év kereskedelemben vagy értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű MS Office és számítógépes ismeretek,
  • Jellemez Téged a pontos és precíz önálló munkavégzésre való képesség,
  • Kiemelkedő értékesítői vénád és proaktív szemléletmódod van,
  • Ambiciózus, motivált, agilis és sikerorientált személyiség vagy.
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Termékek felhasználói szintű ismerete.
Amivel Partnerünk megbecsül Téged és a munkádat:
  • Tapasztalatod függvényében meghatározott kiemelkedő alapfizetés (350.000-400.000 Ft.-),
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér,
  • Rendezett, igényes munkakörnyezet,
  • Kiszámítható, hosszútávú munkalehetőség.
Munkavégzés pontos helye:
  • Kecskemét, Bács-Kiskun megye.
Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig 07:45. - 16:15. óráig (30 perc ebédszünettel).
Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet,
kérlek küldd el nekünk önéletrajzodat az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Érdekel a tehergépjárművek világa és szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalat tagja lenni? Jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel és véredben van az értékesítés? Partnerünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, mely a nemzetközi piacon is elismert termékeket forgalmaz. Fő profiljuk az építőipari és erdészeti rakodódaruk, emelőkosaras járművek, valamint targoncák forgalmazása és tehergépjármű felépítmények gyártása. Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 63 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRNÖK TANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Ha több mint 3 éve Értékesítő vagy az IT szektorban és a "hunter sales" szemléletmód jellemző rád, ezenfelül szívesen dolgoznál heti 3 napot Home Office-ból, akkor ez egy kihagyhatatlan lehetőség Számodra! Partnerünk egy közel 40 éves múlttal rendelkező informatikai szolgáltató vállalat a magyar piacon. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozik, tevékenységeik közé tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítése és implementálása. 12 fős értékesítő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva