KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalat.
Országos hálózatuknak és web áruházaiknak köszönhetően
teljes lefedettséggel rendelkeznek a magyar piacon.

Partnereiknek csak a legjobbat kívánják nyújtani mind a termékeik minőségét,
mind a szolgáltatásaik színvonalát tekintve.

Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége,
budapesti telephelyére az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

Feladatok:
  • A telephelyre érkező partnerek szakszerű kiszolgálása
  • Gyors, készséges vevőkiszolgálás, műszaki tanácsadás
  • Aktív kapcsolattartás telefonon és e-mailben a régió összes régi és új potenciális partnerével
  • Szerződések előkészítése
  • Megrendelések kezelése, lebonyolítása
  • Árajánlat készítése, szállítólevél kiállítása, számlák koordinálása
  • Szakmai fórumok és partnertalálkozók szervezésében való részvétel
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és magasszintű problémamegoldó készség
  • Magabiztos fellépés, önállóság, logikus gondolkodás
  • Kezdeményező készség, dinamizmus és rugalmasság
  • Siker- és eredményorientáltság
  • Optimista és proaktív gondolkodás
Előnyt jelent:
  • Építőipari tanulmányok vagy építőanyag kereskedelemben szerzett szakmai tapasztalat
  • Német és / vagy angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • 30 éves, folyamatosan növekvő cég biztonságát
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Fiatalos, rugalmas, segítő Kollektívát és a cégünkre jellemző nyitott és barátságos szervezeti kultúrát
  • Sokrétű, felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakört
  • Cafetéria juttatásokat (SZÉP kártya, magán egészségbiztosítás)
  • Jó hangulatú csapatépítő rendezvényeket
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest XI. Kerület, Repülőtéri út
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk globális, több márkával rendelkező vállalat, amely exkluzív, kiváló minőségű fogyasztási cikkeket gyárt, forgalmaz és értékesít világszerte. Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik az innovatív és egészségközpontú termékek, valamint különféle luxustermékek megalkotásában, így több millió vásárló életének nélkülözhetetlen részévé vált. Most hozzájuk keressük új kollégáit győri újonnan nyílt üzletébe, teljes és rész munkaidőben is, bővítés céljából az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Megbízónk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd napi szinten használni az angol nyelvtudásod, illetve a szerviz és a sales csapatot támogatni? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Magabiztos angol nyelvtudásod van, amelyet szívesen használsz a mindennapokban? Részese lennél egy dinamikus, összetartó nemzetközi csapatnak? Ez a TE lehetőséged, építsd karrieredet! Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva