FRÖCCSÖNTŐ TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat.Olyan hőkezelő és folyadékkezelő rendszereket tervez és gyárt, amelyek javítják a hatékonyságot, a teljesítményt és a fenntarthatóságot az élvonalbeli vállalatok számára világszerte.

Ügyfelünk fiatalos csapatába keresünk tapasztalt munkatársakat folyamatos munkarendbe a következő pozícióba:

Feladataid lennének:
  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése
  • Gépek, gépindítások felügyelete
  • Termékváltások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Fellépő hibák elhárítása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Középfokú műszaki/gépipari/technikusi végzettséggel rendelkezel
  • Van 2-3 éves tapasztalatod műanyag fröccsöntésben
  • Tudod vállalni a 12 órás munkarendet
Előnyként vett:
  • Robot programozási ismeretek (Fanuc, Wittmann)
  • Fröccsöntő gépek (Arburg, Fanuc, Krauss Maffei, Wittman) és a többkomponensű fröccsöntés ismerete
  • Angol nyelvtudás
Amit nyújtunk számodra:
  • Korrekt bérezést, bejelentett munkaviszonyt és műszak pótlékokat
  • Kiemelkedő havi bónuszrendszert
  • Cafeteria - SZÉP kártya havi nettó 14 000Ft
  • Bejárás támogatást
  • Munkaruhát és munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítását
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek - a 690-es buszmegállótól pár perc séta
Munkavégzés ideje:
  • 4 műszakos munkarend
  • Váltakozó műszakok, folyamatos 12 órában
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el friss szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?