SUPPLY CHAIN SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a magyar tulajdonú PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik
kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek
gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.

Csapatuk bővítésének céljából keressük számukra
új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Vevői megrendelések készítése, nyomon követése, kezelése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal, fuvarozókkal, külső tanácsadókkal és a belső partnerekkel (sales, termelés minőségbiztosítás, raktár)
  • Alapanyagok rendelkezésre állásának biztosítása, beérkezések tervezése, szervezése, nyomon követése
  • Bejövő és kimenő áruk fuvarjainak teljes körű szervezése (ajánlatkérés, megrendelés, nyomon követés), valamint az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Termeléstervezés, szükség esetén prioritások felállítása a vevői kérések szerint, gyártó üzemekkel való kapcsolattartás alapján az áttervezések koordinálása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Terhelhetőség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
Amit kínálnak:
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
  • 1044 Budapest, Ezred u. 2.
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!