ÉRTÉKESÍTŐ

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező
cégcsoport csapatának tagja lenni?

Szívesen foglalkozol emberekkel, van kereskedői vénád?

Szeretsz vezetni, járni a vidéket, keresni az értékesítési lehetőségeket?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb Partnerünk csapatába,
hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereik és céljaik eléréséhez!

Magyarország középső és keleti országrészére új kollégát keresnek a következő munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTŐ
Leendő feladatok:
  • A vállalat termékeinek értékesítése
  • Termékajánlások, értékesítés, partnerekkel való kapcsolattartás, a partnerek eladásának segítése
  • Piacfelmérés, kapcsolatépítés
  • Új partnerek felkutatása, új értékesítési csatornák integrálása a meglévő partnerhálózat megtartása és fejlesztése mellett
  • Forgalmi elvárások teljesítése
Munkakörhöz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves értékesítői tapasztalat
  • Értékesítési, hunter-kereskedő szemlélet
  • Elhivatottság, tudatosság az értékesítésben
  • Jó kommunikációs és szervező készség, kitartás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Az adott régióban való lakóhely (preferált K, DK-Pest megye, Szolnok és Kecskemét környéke)
Előnyt jelent:
  • Lakástextil és/vagy értékesítés terén szerzett tapasztalat
Amit kínálnak Neked:
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes javadalmazási csomag
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka, melyhez minden háttértámogatást megadnak
  • Fejlődési lehetőség, képzések, tréningek
Munkavégzés pontos helye:
  • Magyarország középső és keleti régiója
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk globális, több márkával rendelkező vállalat, amely exkluzív, kiváló minőségű fogyasztási cikkeket gyárt, forgalmaz és értékesít világszerte. Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik az innovatív és egészségközpontú termékek, valamint különféle luxustermékek megalkotásában, így több millió vásárló életének nélkülözhetetlen részévé vált. Most hozzájuk keressük új kollégáit győri újonnan nyílt üzletébe, teljes és rész munkaidőben is, bővítés céljából az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Heves megye

Ha van tapasztalatod az értékesítés területén, már ismered a logisztika, szállítmányozás világát, de gyorsabb fejlődésre, felelős munkakörre vágysz, és szívesen csatlakoznál egy lendületes és akadályokat nem ismerő csapathoz, akkor partnerünknél a helyed! Ebben a pozícióban Te felelsz majd a teljes értékesítési folyamatért, mely magában foglalja az új üzletek felkutatását, megszerzését! Partnerünkhöz keresünk tapasztalt, hunter attitűddel rendelkező új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba: