PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy 20 éve működő dinamikusan fejlődő vállalat,
melynek fő tevékenysége az építőipari generálkivitelezésre épül.

Mára építőanyag és acélkereskedelmi és feldolgozási tevékenységet is végeznek.

Stabil, több lábon álló vállalatként a 2021-es év végén Nyrt.-vé alakultak
és a Budapesti Értéktőzsdén megjelentek a részvényeik.

Újonnan induló projektjeikhez keresünk új munkatársat
akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Legfontosabb feladatok:
  • A projekt pénzügyi és műszaki nyomon követése,
  • Műszaki kooperációkon való részvétel,
  • A szakági építésvezetők munkájának koordinálása,
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a beszállítókkal,
  • Felelősségvállalás a projekt eredményességéért.
Követelmények:
  • Építőmérnök vagy építészmérnök végzettség,
  • 3-5 év nagy értékű projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú pénzügyi és építészjogi ismeretek.
Előny:
  • Középfokú szakmai angol ismeret.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő, dinamikusan fejlődő bérezés, rendszeres bérkorrekció,
  • Széles körű bármilyen formában kérhető cafetéria juttatások,
  • Megbízható, stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
  • Lehetőség a folyamatos, munkakörrel kapcsolatos képzésekre,
  • Lehetőség a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal együtt dolgozni,
  • Részvétel izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben,
  • Stabil háttér a karriercélok megvalósítására,
  • Munkához szükséges eszközök (telefon, laptop) biztosítása,
  • A gyakori céges rendezvényeken lehetőség van azokkal a kollégákkal is találkozni, akikkel a hétköznapokban ritkán van munkakapcsolat,
  • Az irodában kávé, tea, üdítő és víz biztosított.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapesti iroda, de projekttől függően Budapest környéke.
Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Jól tárgyalsz mind a megrendelőkkel, mind pedig az alvállalkozókkal? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!” Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 47 nap múlva