VALUTAPÉNZTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy teljes mértékben magyar tulajdonú családi vállalkozás, akik több mint 10 éve,
200 megbecsült alkalmazottal aktívan végzik szerteágazó tevékenységeiket.

Újonnan induló valutaváltójukba keressük bizonyítvánnyal rendelkező,
megbízható munkatársukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Valutaváltási tranzakciók pontos és hatékony lebonyolítása,
  • Pénztár kezelése,
  • Pénzügyi szervekkel való kapcsolattartás,
  • Pénztárral kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása,
  • Az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Érvényes valutapénztárosi vizsga,
  • 1-3 éves valutapénztárosként szerzett tapasztalat,
  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Érvényes erkölcsi bizonyítvány,
  • Megbízhatóság,
  • Kulturált megjelenés.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Családias légkör.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XIII. kerület.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Zala megye

Partnerünk 2018 óta készít kiváló minőségű szörpöket. Termékeikben a régi, nagyszüleinktől kapott családi receptúrát ötvözik a mai technológia adta lehetőségekkel, hogy kizárólag természetes alapanyagokból a legjobb minőségű szörpöket készíthessék el nap mint nap. Céljuk, hogy minél több ember számára segítsenek megtalálni a legjobb szörpélményt itthon és külföldön is. Hozzájuk keresünk új kollégát teljes vagy részmunkaidős beosztásban az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba: