UTAZÁSI IRODAI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy teljes mértékben magyar tulajdonú családi vállalkozás, akik több mint 10 éve,
200 megbecsült alkalmazottal aktívan végzik szerteágazó tevékenységeiket.

Újonnan induló utazási irodájukba keressük megbízható új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Utazási tanácsadás és személyre szabott tervezés, ajánlatok előkészítése és értékesítése,
  • Foglalásokhoz kapcsolódó adminisztráció kezelése, utánkövetése,
  • Kapcsolattartás utasainkkal és partnereinkkel, szóban és írásban,
  • Az ügyfélkör minőségi kiszolgálása, ügyfeleink elégedettségének biztosításával a fókuszban,
  • Bejövő telefonhívások fogadása, információnyújtás a cég szolgáltatásaival kapcsolatban,
  • Az iroda általános működéséhez kötődő adminisztratív feladatok, ellátása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 éves utazási irodai referensként szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várják,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook),
  • Ügyfélorientált szemlélet,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Képesség az önálló munkavégzésre,
  • Rátermettség, proaktivitás és jó probléma megoldó képesség.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Családias légkör.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XIII. kerület.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk globális, több márkával rendelkező vállalat, amely exkluzív, kiváló minőségű fogyasztási cikkeket gyárt, forgalmaz és értékesít világszerte. Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik az innovatív és egészségközpontú termékek, valamint különféle luxustermékek megalkotásában, így több millió vásárló életének nélkülözhetetlen részévé vált. Most hozzájuk keressük új kollégáit győri újonnan nyílt üzletébe, teljes és rész munkaidőben is, bővítés céljából az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Megbízónk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd napi szinten használni az angol nyelvtudásod, illetve a szerviz és a sales csapatot támogatni? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Magabiztos angol nyelvtudásod van, amelyet szívesen használsz a mindennapokban? Részese lennél egy dinamikus, összetartó nemzetközi csapatnak? Ez a TE lehetőséged, építsd karrieredet! Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva