SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam, Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég
magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Digitális nyomtatók javítása, közreműködés az installációk során,
  • Alkatrész készletek naprakészen tartása,
  • Hívással kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
  • Szükséges tanfolyamok elvégzése, új ismeretek elsajátítása.
Követelmények:
  • Műszaki középiskolai tanulmányok,
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat nyomtatók szerelésében,
  • Mérési ismeretek, diagnosztizálás, kapcsolási rajzok ismerete,
  • Számítástechnikai ismeretek, hálózati alapfogalmak ismerete, PC alkalmazások kezelése,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás a műszaki szövegek megértésére,
  • Jó kommunikáció, ügyfélorientált kapcsolattartás,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előnyök:
  • Műszaki területen megszerzett diploma,
  • Nyomtatásvezérlő programok ismerete (EFI, FreeFlow),
  • Grafikai programok ismerete,
  • Xerográfiai, digitális és színes technológia ismeretek.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Cafetéria,
  • Céges autó teljes használatra,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Továbbképzési lehetőségek.
Munkavégzés pontos helye:
  • A jelentkezőket Budapest és Pest megye vonzáskörzetéből várják, a munkavégzés pedig országos.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra, rugalmas beosztással.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte. A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszerkarbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban. Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Országos

Szeretne egy olyan szerviz csapat része lenni, akik a legmodernebb megmunkálógépeket szervizelik? Ha szívesen adja a nevét egy olyan márkához, amely világszerte ismert, akkor a legjobb helyen jár! Ügyfelünk az elmúlt 3 évben megnégyszerezte a munkavállalóit és ezt a fajta gyarapodást tekinti a jövő kulcsának. Modern, robotizált üzemüket a japán és a német precizitás kombinációja jellemzi. Tevékenységüket tekintve jellen vannak az automatizációs-, digitalizációs szolgáltatások területén, illetve a precíziós gépgyártás színterén. Jelenleg új kollégát keresünk partnerünkhöz az alábbi pozícióba:

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte. A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszer-karbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban. Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban (Betanítás biztosítva van!):

A hirdetés lejár 48 nap múlva