RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég
magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS
Főbb feladatok:
  • Az áruk, késztermékek biztonságos és sérülésmentes tárolásával és szállításával kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Áruk összekészítése, tételes ellenőrzése,
  • Készletezés,
  • Rendelések kezelése, nyomon követése,
  • Leltározás,
  • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció elvégzése,
  • Raktári rend fenntartása.
Követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 év raktározás területén szerzett tapasztalat,
  • MS Office programok ismerete (Excel),
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség,
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés.
Előny:
  • Középfokú logisztikai végzettség.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő jövedelem,
  • Cafetéria,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. Olyan hőkezelő és folyadékkezelő rendszereket tervez és gyárt, amelyek javítják a hatékonyságot, a teljesítményt és a fenntarthatóságot az élvonalbeli vállalatok számára világszerte. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk tiszaújvárosi irodájukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva