VÁLLALKOZÁSI MÉRNÖK

állásajánlat

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk fő profilja a csarnoképületek (üzem- és raktárépületek) tervezése, acél vázszerkezetének gyártása, generálkivitelezése. Ezen kívül hagyományos építőipari tevékenységgel, irodaépületek generál tervezésével és generálkivitelezésével is foglalkoznak.

A cég Vállalkozási csoportjának új tagját keressük:

pozícióba
Feladatok, amikben számítanak Rád:
  • Generálkivitelezői és egyéb árajánlatok készítése
  • Alvállalkozói ajánlatok beszerzése, kiértékelése, megrendelések leadása
  • Árazatlan költségvetés készítése és költségvetések felülvizsgálata
  • Megrendelővel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Közvetlen felettes munkájának támogatása
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése
Elvárások:
  • Építész/ építőmérnök végzettség vagy középfokú építőipari végzettség tapasztalat függvényében
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat vállalkozási mérnökként (magasépítésben) vagy munkahelyi/előkészítő mérnökként/építésvezetőként
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Alapszintű TERC, Pdf-X Change, Archicad ismerete (mérésekhez)
Előnyök:
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit Partnerünk tud nyújtani:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • Cafeteria - nettó 37.000 Ft. MBH Szép kártya
  • Ingyen kávé, gyümölcs, masszázs
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Kellemes munkakörnyezet, támogató, családias légkör
  • Hosszútávú karrierlehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület - a Magyar Vasúttörténeti Park közelében
Munkaidő:
  • 8:00 – 17:00, rugalmas kezdési időponttal, akár heti 1-2 nap home office lehetőséggel

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el friss önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Nemrégiben jubileumát ünneplő megbízónk az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területein tevékenykedik. Műszaki előkészítő csapatukba keresünk olyan munkatársat, aki szívesen csatlakozna képzett csapatukhoz izgalmas lakóépületek/ irodai/ kereskedelemi/ logisztikai/ ipari építőipari projektek támogatására. A cég időről-időre megméretteti magát szakmai versenyeken, így ha szeretnél akár díjnyertes projekteken is dolgozni, jelentkezz az alábbi pozícióba: