TERMELÉSTERVEZŐ, TERMELÉSIRÁNYÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Élelmiszeripar

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk a Szilasfood Kft. fűszereket, ételízesítőket gyártó élelmiszeripari társaság.

Napjainkban több mint 500 féle gyártói és sajátmárkás terméket állítanak elő,
köztük a közkedvelt Lucullus termékcsaládot is.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Termeléshez szükséges eszközök, gépek, emberi erőforrás tervezése
  • Havi termelési terv elkészítése a termelési vezető támogatásával, iránymutatásával és a kereskedelmi terv figyelembevételével
  • Napi termelési terv meghatározása az üzemi készlet, a készáru készlet és a teljesítetlen rendelés figyelembevételével
  • Napi termeléshez szükséges alapanyagok, csomagolóanyagok igénylése a raktárból
  • Heti- és napi terv alapján műszakbeosztás elkészítése, és kiadása a dolgozók felé
  • Feladata az ütemezett gyártással biztosítani a gépek tervezett karbantartásának lehetőségét egyeztetés a műszaki osztállyal a termelés megvalósításáról
Munkakörhöz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 5 év termeléstervezésben gyártási területen szerzett tapasztalat
  • MS Office (Excel tudás, függvény ismeret)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, precíz, rendszer szemleletű munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség és/vagy élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Jelenléti bónusz
  • Bejelentett, munkaviszony
  • Munkába járási támogatás, ingyenes parkolási lehetőség
  • Céges telefon és laptop
  • Egy műszakos munkarend
Munkavégzés pontos helye:
  • Kistarcsa
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, egy műszakos munkarend
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. Olyan hőkezelő és folyadékkezelő rendszereket tervez és gyárt, amelyek javítják a hatékonyságot, a teljesítményt és a fenntarthatóságot az élvonalbeli vállalatok számára világszerte. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Élelmiszeripar | Bács-Kiskun megye

Partnerünk tormatermékek és különböző szószok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú nemzetközi háttérrel rendelkező élelmiszeripari vállalat. Termékeiket a hazai üzletláncokba és Európa-szerte számos külföldi országba értékesítik. Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően most bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Partnerünk egy műanyagflakon gyártással foglalkozó cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. A társaság megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik. Hozzájuk keressük leendő munkatársuk fiatalos, dinamikus csapatukba egy családbarát munkahelyre az alábbi pozícióba: