VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Kematechnik Innomontage Kft.
Több, mint 30 éves szakmai múlttal Magyarország egyik piacvezetője
a felületkezelő berendezések tervezése, gyártása és forgalmazása terén.

Sikeres csapatukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várják!

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Kisfeszültségű vezérléstechnikai rendszerek villamos tervdokumentációjának elkészítése
  • A villamos gyártás támogatása, az adminisztratív feladatok ellátása
Az állásbetöltéséhez tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Tervezési aláírási jogosultság
  • EPLAN tervezőprogram gyakorlott használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word)
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • PLC programozás ismerete
  • Érintésvédelmi mérések végzéséhez jogosultság
  • Középfokú angol vagy német nyelvismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség, továbbképzések
  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetés
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XXII. Kerület
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Mindig is érdekelt az energetika? Rendelkezel villamos-energetikai végzettséggel? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Megbízónk egy több, mint 25 éve piacon lévő magyar tulajdonú vállalat, amely saját fejlesztésű védelmi, automatika és irányítástechnikai feladatokat ellátó készülékek gyártásával foglalkozik. Alkalmazási részlegük bővítésére keressük legújabb munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. az egyik legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is jártasak vagyunk. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 17 nap múlva