SZERVIZ ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége.

Szeretnéd napi szinten használni az angol nyelvtudásod, illetve a szerviz és a sales csapatot támogatni? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk

pozícióba.
Feladataid lennének:
  • Javítási és karbantartási, valamint új gép értékesítési ajánlatok elkészítése és kiküldése ügyfeleknek
  • Külföldi beszállítókkal kapcsolattartás - új aggregátok és alkatrészek megrendelése, nyomon követése
  • Megrendelt, elvégzett javítási és karbantartási munkák nyilvántartása
  • Pályázatok elkészítése
  • Ajánlatok figyelemmel kisérése
  • Ügyeletes hívások és napi tevékenységek összesítése
  • Elvégzendő függő feladatok napi monitorozása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3 éves adminisztrációs területen szerzett tapasztalatod van
  • Magabiztosan alkalmazod napi szinten az angol nyelvtudásod - minimum erős középfok
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretekkel rendelkezel - Word, Excel, PowerPoint
Előnyként vett:
  • B kategóriás jogosítvány - bejárás miatt javasolt
  • Műszaki termékek területén szerzett hasonló szakmai tapasztalat
Amit nyújtunk számodra:
  • Kiemelkedő bónusz rendszert - egy havi fizetés év végén
  • Évente ipari és piaci viszonyok szerinti béremelést
  • Home office lehetőséget - a próbaidő lejárta után
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon, mobilinternet)
  • Kiszámítható hosszú távú munkahelyet, illetve változatos munkakört
Munkavégzés helye:
  • Budaörs - a Premier Outlet közelében (188-as busszal könnyedén megközelíthető)
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől péntekig napi 8,5 óra - rugalmas időbeosztással
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el friss szakmai önéletrajzodat MAGYAR és ANGOL nyelven a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk globális, több márkával rendelkező vállalat, amely exkluzív, kiváló minőségű fogyasztási cikkeket gyárt, forgalmaz és értékesít világszerte. Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik az innovatív és egészségközpontú termékek, valamint különféle luxustermékek megalkotásában, így több millió vásárló életének nélkülözhetetlen részévé vált. Most hozzájuk keressük új kollégáit győri újonnan nyílt üzletébe, teljes és rész munkaidőben is, bővítés céljából az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Magabiztos angol nyelvtudásod van, amelyet szívesen használsz a mindennapokban? Részese lennél egy dinamikus, összetartó nemzetközi csapatnak? Ez a TE lehetőséged, építsd karrieredet! Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Partnerünk egy teljes mértékben magyar tulajdonú családi vállalkozás, akik több mint 10 éve, 200 megbecsült alkalmazottal aktívan végzik szerteágazó tevékenységeiket. Újonnan induló utazási irodájukba keressük megbízható új kollégájukat az alábbi pozícióba: