ENERGETIKAI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne egy folyamatosan fejlődő céghez csatlakozni,
akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”?

Szeretné évről évre megtapasztalni, hogy munkáját KIEMELKEDŐ MÉRTÉKBEN
megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül?

Partnerünk egy nemzetközi nagyvállalat, ahol a világ legnépszerűbb
és legmegbízhatóbb állateledel márkáit gyártják.

Bővítés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

Felelősségi körök és feladatok:
  • A gyártáshoz szükséges energiaellátó rendszerek üzemeltetésének és karbantartásának tervezése, megszervezése, koordinálása (Gőz- és melegvizes kazánok, vízkezelő berendezések, sűrített levegőt előállító rendszerek, technológiai szennyvíz tisztítók, technológiai hűtőrendszer (ammóniás és CO2), Sprinkler gépházak üzemeltetése és karbantartása, valamint fogyasztás mérők működésének műszaki biztosítása),
  • A Termékbiztonsági-, a Környezetközpontú-, a Munkahelyi Egészségvédelem és Biztonság- és a Minőségirányítási rendszer dokumentumaiban meghatározott feladatok végrehajtása,
  • Hűtőrendszer és gőzkazánházi auditra (BHSA) való felkészülés,
  • Legionella elleni védekezés műszaki támogatása,
  • Külső partnerekkel, hatóságokkal és az üzemek vezetésével való kapcsolattartás.
Ami sikeressé tesz Téged:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség,
  • Több éves energetikai területen szerzett tapasztalat,
  • Vezetőként szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Számítógépes szoftverek készségszintű alkalmazása (MS Office, valamilyen vállalatirányítási rendszer),
  • Kiváló kapcsolattartási képesség gyáron belül, illetve központtal és társgyárakkal,
  • Logikus gondolkodás, mérnöki szemléletmód.
Amit kínálnak:
  • KIEMELKEDŐ JUTTATÁSI CSOMAG, kiszámítható munkamennyiség mellett,
  • Éves cafetéria bruttó 450.000 Ft értékben,
  • Bruttó 100.000 Ft csatlakozási bónusz,
  • 13. havi fizetés és éves teljesítménybónusz, ami egy erős havi fizetés is tud lenni,
  • Élelmiszeripari cégként a termelés egész évben egyenletes, hullámzásoktól mentes, maximálisan stabil,
  • XXI. századi munkakörnyezet egy folyamatosan fejlődő vállalatnál,
  • Ajándék termékosztás évente többször,
  • 100 %-ban térített utazási bérlet, nettó 25 Ft/km üzemanyag térítés,
  • Szállástámogatási lehetőség költözés esetén.
Munkavégzés pontos helye:
  • Bük (Vas vármegye)
Munkaidő:
  • Hétfőtől-péntekig napi 8 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Vas megye

Dolgozott már olyan cégnél, ahol az ipar 4.0 jelen van? Ahol a legmagasabb szinten robotalizált a teljes gyártási folyamat és a legmodernebb gépek veszik körbe? Partnerünk világelső élelmiszeripari nagyvállalat, aki a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb állateledel márkáit gyártja a legmodernebb technológiai környezetben közel 50 ország számára. Jelenleg egy óriási beruházás veszi kezdetét Bükön, ami közel 160 új munkahelyet teremt majd a térségben, így mérnöki csapatukat is szeretnék most erősíteni az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 5 nap múlva