FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ, Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Hírös Farm Kft. (korábbi neve: Mizsetáp Kft.)
a magyar baromfi ágazat elismert feltörekvő társasága.
5 Mrd forgalmú, folyamatosan beruházó élelmiszer termelő és forgalmazó, takarmánygyártó vállalat.

 Saját brand-jük a Hírös Tojás, árutojás termelésben lefedik a hazai termelés 5%-át. A további, érdekeltségi körükbe tartozó cégek tenyészállat neveléssel
és ingatlan hasznosítással foglalkoznak.

Most a cég számvitelének és adóügyeinek vezetésére, fejlesztésére és egyes kiemelt ügyeinek a végrehajtására agilis, kitartó, kihívásokban is a lehetőségeket megkereső ambiciózus személyiséget keresünk az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ
AZ IDEÁLIS PÁLYÁZÓ:
  • Felsőfokú szakirányú végzettségű (pénzügyi területen), regisztrált mérlegképes könyvelő.
  • Minimum 6 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal, ezen belül legalább 3 év vezetői tapasztalattal rendelkezik.
  • Magas szintű szervezési és informatikai kompetenciák jellemzik.
  • Tudás alapú, magabiztos, határozott fellépésű.
  • Ambiciózus, agilis személyiség.
  • Munkához való hozzáállása alázatos és kitartó.
  • Precíz, igényes, önálló, aki hatékonyan végzi a munkáját.
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal.
  • Kontroll alatt tartja a hozzá kapcsolódó területeket és ügyeket.
FŐBB FELADATOK:
  • 5 Mrd forgalmú, folyamatosan beruházó élelmiszer termelő és forgalmazó, valamint takarmánygyártó cég, továbbá kisebb társ-cégeinek (2 db) számviteli, adóügyi, bérügyi vezetése.
  • Pénzügyi és számviteli folyamatok teljes körű elvégzése CobraConto.NET vállalatirányítási rendszerben.
  • Folyamatos napi könyvelés, kiemelten a főkönyvben.
  • Banki utalások szükség szerinti (melléktevékenység) elvégzése.
  • Audit- és adó- vagy egyéb vizsgálatokban együttműködés, hatóságokkal való kapcsolattartás.
  • Havi, negyedéves és év végi zárások elvégzése.
  • Éves beszámolók elkészítése, benyújtása.
  • Adó és számviteli jogszabályok betartása és betartatása, szükséges változtatások beazonosítása és javaslattétel a változtatásra.
  • Belső szabályzatok szükség szerinti fejlesztése.
  • Adatszolgáltatások, ÁFA, TAO és egyéb adók, másféle közösségi kötelezettségek bevallásainak az elkészítése, határidőben történő benyújtása.
  • Költség kontrolling rendszer kialakításában aktív közreműködés.
  • Tárgyi eszköz gazdálkodásban adó optimalizálás.
  • A könyvvizsgálónak adatszolgáltatás.
  • Leltározás menedzsment.
  • Vezetés támogatása számviteli, adózási, pénzügyi kérdésekben.
ELŐNYT JELENT:
  • Mezőgazdasági termelő vagy élelmiszeripari gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat.
  • Mezőgazdasági pályázatkezelésben, támogatásigénylésekben szerzett tapasztalat.
  • Könyvvizsgálat végrehajtásban, vagy kontrolling területen, vagy nagyvállalatnál szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelvismeret.
AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL:
  • Pozíciónak megfelelő alapjövedelem.
  • Teljesítményfüggő jutalom évente több alkalommal.
  • Hosszú távra tervezhető állás egy stabil hátterű cégnél.
  • Fejlődési lehetőség egy tartalmas, inspiráló, változatos munkakörben.
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok.
  • Élet- és balesetbiztosítás.
  • Kedvezményes élelmiszer vásárlási lehetőség.

Munkavégzés helye: Lajosmizse külterülete (önálló szgk. közlekedés szükséges).

Munkavégzés ideje: Teljes munkaidős, alkalmazotti, ún. fő (egyedüli) állás.

Cégüket bemutató videók:

Amennyiben alkotója és haszonélvezője szeretne lenni egy feltörekvő, 28 éve meghatározó vállalat további sikereinek, úgy várjuk részletes szakmai önéletrajzát (és a végzettséget igazoló dokumentumainak a másolatát) az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég. Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának. Csatlakozzon pénzügyi csapatukhoz, Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Partnerünk a magyar baromfi ágazat elismert feltörekvő társasága. Lajosmizse és Csemő külterületein 3 db modern/ultramodern továbbá 2 db tartalék nagyüzemi baromfitelepük és két tojáscsomagoló központjuk van. Jelenlegi baromfi termelésük árutojás termelésre (a hazai termelés 5 %-a), valamint árutojó jérce nevelésre terjed ki. Saját brand-jük a Hírös Tojás. Lajosmizsei külterületi székhelyünkön 8 t/h kapacitással takarmánykeverékeket (tápot) gyártanak. Az érdekeltségi körünkbe tartozó cégek tenyészállat neveléssel és ingatlan hasznosítással foglalkoznak. Most ügyviteli csapatuk erősítése céljából egyes számviteli és áruforgalmi feladatok ellátására agilis, kitartó, ambiciózus személyiséget keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában. Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva