BESZERZÉSI IGAZGATÓ (RUHÁZATI IPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk magyar sport- és szabadidő-ruházati márkaként indult, ma már nemzetközi szinten elismert vállalat.

Országszerte 48 saját üzlettel rendelkeznek, azonban a nagykereskedelmi tevékenységük is aktív, a változó vásárlói szokások miatt egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek az online értékesítésre. Emellett fontosnak tartják a nemzetközi divattrendeket és a piac igényeit figyelembe vevő kreatív termékfejlesztést, állandó megújulást, a piaci környezethez való folyamatos alkalmazkodást.

BESZERZÉSI IGAZGATÓ

munkakörbe keressük most új munkatársukat.
A management tagjaként az alábbi felelősségkör tartozik a kollégához:
  • A cég eredményes gazdálkodásának biztosítása
  • Éves beszerzési tervek összeállítása a tulajdonosikörrel együttműködve
  • Import és belföldi beszerzések megszervezése
  • Új, alternatív beszerzési piacok és azok potenciális beszállítóinak felkutatása és értékelése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, megbízható, stabil beszállítói kör kiépítése
  • Részvétel a beszerzést szolgáló nemzetközi kiállításokon (évente 2 alkalom)
  • Designer team tevékenységének koordinálása
Sikeres pályázója a lehetőségnek, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Felsőfokú, lehetőleg gazdasági végzettség
  • Legalább 5 év ruházati ipari beszerzési és vezetői tapasztalat
  • Magabiztos, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos Office használat(word, excel, PPT)
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínál ügyfelünk:
  • Modern irodai környezet, stabil vállalati háttér
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés mellett havi jelenléti bónusz, illetve éves bónusz
  • Céges autó magánhasználattal
  • Kedvezményes vásárlás a cég üzleteiben
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület
Amennyiben szimpatikus a lehetőség és szívesen dolgozna egy magyar tulajdonú, de nemzetközi szinten elismert vállalatnál, úgy várjuk jelentkezését frissített szakmai önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk több mint egy évtizedes múlttal rendelkezik a műanyag lapok és félkész termékek gyártásában és forgalmazásában. Kiskereskedelmi águk termékkínálata elsősorban a lakossági piacot, nagykereskedelmi ágazatuk pedig az építőipar és reklámipar igényeit fedik le. Számukra keresünk olyan szakértőt aki hozzájárul ahhoz, hogy továbbra is kiváló minőségű és versenyképes árú anyagokat tudjanak biztosítani ügyfeleik számára az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

A logisztika a te világod és szereted a megrendeléstől a számlázásig átlátni a folyamatokat? Fontos számodra, hogy a munkaidőd és feladataid jól tervezhetőek, kiszámíthatóak legyenek, valamint preferálnál egy igazán nyugodt, kis létszámú és stabil munkahelyet? Partnerünk egy európai tulajdonú, biztos háttérrel rendelkező gyártó és kereskedő cégcsoport magyarországi képviseletét látja el, profilja ipari fűtő- és hűtő berendezések nagykereskedelme kisvállalati oldalon. 3 fős csapatuknak logisztikai területen lenne szükségük támogatásra. Ezért keressük 4. munkatársukat, aki szívesen dolgozna egy barátságos, segítőkész, ugyanakkor szakmailag profi csapat tagjaként:

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Baranya megye

Partnerünk hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel. Üzemük számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva