SZERVIZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Országos, Külföld

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte.

A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszer-karbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban.

Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban:

SZERVÍZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

BETANÍTÁS BIZTOSÍTVA VAN!
Milyen feladatok várnak Rád:
  • Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként.
  • A cég budapesti laborjában történő kalibráció.
  • A külföldi partnercégek, elsősorban elektronikai gyártó cégek látogatása.
  • Kalibrálási bizonyítványok és mérési jegyzőkönyvek kiállítása.
  • Kalibráláshoz kapcsolódó dokumentációk biztosítása és a szükséges adminisztráció pontos elvégzése.
Amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi Villamosmérnöki végzettség.
  • PÁLYAKEZDŐ Villamosmérnök.
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete.
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete.
  • Külföldi utazási hajlandóság (Kelet- és Közép-Európa elsősorban).
  • Kiküldetések alatt túlóra vállalása.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Méréstechnikai háttér.
  • Programozási ismeretek (elsősorban C++, Excel macro, Python, Linux).
  • SAP felhasználói szintű ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Bejárás támogatása.
  • Céges laptop és mobiltelefon.
  • Rugalmas munkaidő.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Nemzetközi, külföldi projektekben tapasztalatszerzés.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület és külföld (Kelet- és Közép-Európa elsősorban)

Munkaidő: Rugalmas (kb. 30-50% telephelyen kívüli munka)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő, műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. Növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében keressük legújabb tapasztalat kollegájukat 12 órás munkarendbe a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Országos

Partnerünk élelmiszeripari területen tevékenykedik, hazai és nemzetközi környezetben egyaránt. A gépek értékesítése mellett, feldolgozó, mérő, adagoló, csomagoló, ellenőrző, alapanyag- és készterméktovábbító, illetve -mozgató rendszerek tervezésével, továbbá kivitelezésével foglalkoznak. Fiatalos csapatuk bővítése céljából keressük legújabb, akár PÁLYAKEZDŐ kollegájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva