KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk globális, több márkával rendelkező vállalat, amely exkluzív, kiváló minőségű
fogyasztási cikkeket gyárt, forgalmaz és értékesít világszerte.

Több mint 30 éves tapasztalattal rendelkezik az innovatív és egészségközpontú termékek,
valamint különféle luxustermékek megalkotásában, így több millió vásárló
életének nélkülözhetetlen részévé vált.

Most hozzájuk keressük új kollégáit győri újonnan nyílt üzletébe,
teljes és rész munkaidőben is, bővítés céljából az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A cég meglévő és új ügyfeleivel való kapcsolatfelvétel
  • A cég termékei iránt érdeklődő ügyfelek tájékoztatása
  • Termékek értékesítése
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és megrendelések rögzítése
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Pozitív gondolkodásmód
  • Jó szervezőképesség
  • Képesség önálló munkavégzésre
Előnynek számít:
  • Kereskedelmi végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • Stabil multinacionális cégháttér
  • Válságálló üzleti modell
  • Energikus, lendületes csapat
  • Folyamatos továbbképzések
  • Rugalmas időbeosztás (2-4-6-8)
  • Kulturált irodai környezet
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Gyors előrelépési lehetőség
Munkavégzés pontos helye:
  • Győr
Munkaidő:
  • Teljes vagy részmunkaidő (2,4,6 vagy 8 óra)
Ha szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és szívesen dolgoznál náluk, küldd el friss, magyar nyelvű önéletrajzod, bérigényeddel kiegészítve a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Megbízónk aggregátok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd napi szinten használni az angol nyelvtudásod, illetve a szerviz és a sales csapatot támogatni? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Magabiztos angol nyelvtudásod van, amelyet szívesen használsz a mindennapokban? Részese lennél egy dinamikus, összetartó nemzetközi csapatnak? Ez a TE lehetőséged, építsd karrieredet! Partnerünk biorezonanciával működő gépek gyártásával foglalkozik, melyeket külföldre értékesít. Céljuk, hogy orvostudományi fejlesztéseikkel az emberek egészségügyi jólétét megteremtsék. Csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Partnerünk egy teljes mértékben magyar tulajdonú családi vállalkozás, akik több mint 10 éve, 200 megbecsült alkalmazottal aktívan végzik szerteágazó tevékenységeiket. Újonnan induló utazási irodájukba keressük megbízható új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva