MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok írásban

Partnerünk elkötelezett a fenntartható megoldások mellett saját ágazatában és a kiszolgált iparágakban is. Egy nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata, globális piacvezető a vegyi anyagok és összetevők forgalmazásában.

Hosszútávú perspektívával rendelkező, 11 fős számviteli csapatukba keressük magabiztos pénzügyi tudással rendelkező új munkatársukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Banki könyvelési feladatok elvégzése
  • Házipénztár rögzítése
  • Vevő számlák kiállítása, ellenőrzése, könyvelése, szállítói számlák ellenőrzése
  • Devizás tételek könyvelése
  • Főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Tárgyi eszközök könyvelése (beruházások, aktiválások, mozgások)
  • Havi zárások előkészítése
  • Havi riportok és eredménykimutatás készítése a vezetőség részére
  • Adatszolgáltatások elkészítése
  • Egyéb adminisztratív és ad-hoc könyvelési feladatok
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel
Elvárások:
  • Minimum középfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év könyvelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás írásban
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office)
Előny:
  • SAP R/3 ismeret
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Cafeteria (nettó 37.500 Ft/hó SZÉP Kártya)
  • Bejárás támogatás (autó esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén bérlet 100%-a)
  • Szakmai továbbképzések
  • Ping-pong asztal, gyümölcsnap
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Modern, jól felszerelt iroda (konyha, ebédlő, kávéautomata, italautomata stb.)
  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalat
Munkavégzés helye és ideje
  • Budapest, 22. kerület (Nagytétény városrészben, 133E busszal jól megközelíthető)
  • Hétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, pénteken 8:00-14:00
  • Home office lehetőség (próbaidőt követően)
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el fényképes önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású cég magyarországi leányvállalata keres a csapatába új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Gazdálkodási Főosztály, Pénzügyi és Számviteli Osztály az alábbi Munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk 30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat. Cégük fő profilja az ipari hulladékok feldolgozása, kezelése és újrahasznosítása. Céljuk a fenntarthatósághoz, környezettudatossághoz és a hulladék nélküli ipari termeléshez való hozzájárulás. Ha számodra is ez egy fontos küldetés, akkor csatlakozz hozzájuk BUDAÖRSI telephelyükre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva