"Tegye kézzelfoghatóvá a fenntartható technológiai megoldásokat!
Legyen ÖN ügyfelünk építkezéseinek irányítója!"

Ügyfelünk egy stabil alapokon álló, 20 éve működő magyar vállalkozás, akik komplex szolgáltatást nyújtanak különböző építési projektek, mint például áruházak, csarnokok,  irodaépületek és középületek épületgépészeti munkáinak kivitelezésére.

Az épületgépészeti szakma vezető újítójaként ügyfelünk elhivatottan törekszik arra, hogy a jövő zöld és hatékony rendszereit alakítsa.
A dinamikus fejlődés, a legmodernebb technológiai megoldások és a szakmai elkötelezettség jellemzik munkájukat.

Ha Ön is ebben a szellemiségben végzi munkáját nap, mint nap, akkor csatlakozzon bővülő csapatukhoz, mint

ÉPÜLETGÉPÉSZETI ÉPÍTÉSVEZETŐ

Feladatok, amelyek Önre várnak:
  • Az irányítása alatt végzett munkák szakszerű kivitelezéséhez szükséges feltételek biztosítása, a szerelői létszám irányítása, szakszerű kivitelezés ellenőrzése.
  • A dokumentáció felülvizsgálata a megfelelő minőség biztosítása szempontjából.
  • Technológiai, környezetvédelmi, munka-és tűzvédelmi utasítások, minőségi előírások betartása és betartatása.
  • Anyagok munkahelyi tárolásának, átvételének megszervezése.
  • A kiszállított anyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése, a hiba és hiányosság esetén azonnali jelzése az előkészítőnek.
  • A szállítólevelek rendszerezése és továbbítása az előkészítési csoport felé.
  • Munka átvételének megszervezése, minőségi értékelése, szakasz és végellenőrzések (nyomáspróbák, stb.) elvégeztetése, ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a kivitelezésben résztvevő társvállalkozókkal, megrendelő helyszíni képviselőjével.
  • Építési napló naprakész vezetése.
  • Fizikai dolgozók munka-és tűzvédelmi oktatásának megszervezése és oktatása.
  • A projektmenedzser tartós távolléte esetén helyettesítési feladatok ellátása.
Amit elvárnak Öntől:
  • Épületgépész technikusi, vagy megfelelő vezetői tapasztalattal szakmunkás végzettség (pl. csőszerelő).
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat épületgépészeti kivitelezésben, mint építésvezető vagy szerelésvezető.
  • Gépészeti szereléstechnikai ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.
  • Jó szervezési és tervezési képesség, valamint önálló munkaidő beosztás.
Előnyt jelenthet:
  • Angol vagy német nyelvtudás.
  • Műszaki tervező programok (pl. AutoCAD) ismerete.
Miért válassza őket?
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőségek: Folyamatosan bővülő tudás és új technológiák megismerésének lehetősége.
  • Inspiráló csapat: Dinamikus, támogató közösség, amely mindig új ötletekkel dolgozik.
  • Versenyképes juttatások: Vonzó fizetés és egyéb juttatások, mint például céges autó magánhasználattal.
Munkaidő: Hétfőtől- csütörtökig 7 órától -16.00 óráig, pénteken 7 órától -15 óráig.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerületében található központ (1-es villamos vonalán), a munkavégzés azonban változó projekthelyszíneken történik.

"Ha Ön is szeretne egy olyan csapat tagja lenni, ahol a szakmai kihívások és az új technológiák találkoznak, jelentkezzen most, és építsd velük a jövő fenntartható rendszereit!"

Küldje el jelentkezését még MA, a „Jelentkezés” gombra kattintva, és legyen részese egy dinamikus, szakmailag magas színvonalú csapatnak!