TMK MUNKATÁRS (gépész – lakatos - elektromos)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Hírös Farm Kft. (korábbi neve: Mizsetáp Kft.)
a magyar baromfi ágazat elismert feltörekvő társasága.

Lajosmizse és Csemő külterületein 3 db modern/ultramodern továbbá
2 db tartalék nagyüzemi baromfitelepük és két tojáscsomagoló központjuk van.

Jelenlegi baromfi termelésük árutojás termelésre (a hazai termelés 5 %-a),
valamint árutojó jérce nevelésre terjed ki. Saját brandjük a Hírös Tojás.

Lajosmizsei külterületi székhelyükön 8 t/h kapacitással takarmánykeverékeket
(tápot) gyártanak. Az érdekeltségi körükbe tartozó cégek tenyészállat neveléssel
és ingatlan hasznosítással foglalkoznak.

Műszaki csapatuk erősítése céljából TMK feladatok ellátására
agilis, kreatív és tevékeny kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

TMK MUNKATÁRS
(gépész – lakatos - elektromos)
Az ideális pályázó:
  • Technikusi vagy felsőfokú szakirányú végzettségű műszaki szakember, aki lehet gépész és/vagy lakatos és/vagy elektromos (erősáram) szakirányú,
  • Többéves gyakorlattal bír, van műszaki karbantartói tapasztalata,
  • Minimum „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
  • Feladataiban önálló, rugalmas és kreatív,
  • Sajátja a kifejezett (példamutató) rendszeretet, valamint az igényes (mesteri) munkavégzés,
  • Motivált, határozott, felelősségteljes, rugalmas és hiteles személyiség, folytonosan előrevivő, megoldáskereső hozzáállással,
  • Szakmai fejlődésre nyitott, szívesen tanul meg új műszaki megoldásokat, technológiákat,
  • Új munkatársuk felelősséget vállal a cég elveinek és céljainak a követéséért, eléréséért, vagyonának jó műszaki színvonalban való megőrzéséért. A cég és a műszaki megbízhatóság iránt elkötelezett. Lelkesedése minden nap másokat is előre juttat. Munkája eredményeként egyre zavarmentesebb a cégműködés.
Előnyt jelent:
  • Több jelzett műszaki területen is képzett, gyakorlott, vagy ezekhez kötődő más munkakörökben (pl. energetika, informatika) is gyakorlatot, komoly ismereteket szerzett,
  • Angol nyelvismeret.
Főbb feladatok:
  • 5 Mrd Ft forgalmú, folyamatosan beruházó élelmiszer termelő és takarmány gyártó cég ingatlanainak és technológiáinak javítása, valamint fejlesztése a műszaki menedzser irányításával, de együttműködve a termelési vezetőkkel és a telephely gondnokokkal,
  • Anyagbeszerzés szükség szerint.
  • (A feladatkör a tényleges kompetenciához igazítható, azaz nem kell minden korábban említett szakterületet profin művelni és más feladat is ellátható, ha az a céget jól szolgálja!)
Amit kínálnak:
  • Tartalmas, inspiráló, változatos munka,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Stabil háttér,
  • Hosszú távra tervezhető állás,
  • Magas jövedelem,
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok,
  • Élet és balesetbiztosítás,
  • Törzsgárda jutalom rendszer,
  • Jó munkahelyi légkör.
Jelentkezés/benyújtandó dokumentumok:
  • Motivációs levéllel kiegészített,
  • Részletes szakmai önéletrajzát,
  • Jövedelemigényének megjelölésével
  • Végzettségek, jogosultságok másolataival csatolja.
Munkavégzés pontos helye:
  • Lajosmizse külterülete (munkába járáshoz önálló közlekedés szükséges), munkaidőben TMK-s járművekkel történik a közlekedés.
Munkaidő:
  • Normál egyműszakos standard munkarend (hétfő - péntek) mellett bármely időponti munkavégzés előfordulhat a kampányok, vagy a váratlan műszaki meghibásodások igénye szerint.
Cégükről néhány benyomás itt is szerezhető:
Jövőorientált munkahely mindazoknak, akik képesek és hajlandók fejlődni, valamint új kihívásokra vágynak egy innovatív, kiszámítható, stabil és együttműködő környezetben.

Ha alkotója és haszonélvezője szeretne lenni egy feltörekvő 28 éves magyar cég további sikereinek, küldje el számunkra részletes szakmai önéletrajzát bérigényének megjelölésével, motivációs levelének és végzettséget igazoló dokumentumainak csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Külföld / Európa

Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Szeretnél részt venni a legkorszerűbb elektronikus rendszerek telepítésében? Elsajátítanád az autóipar leginnovatív technológiáit? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Jelenleg közel 200 embert foglalkoztatnak cégcsoport szinten. Partnereik között megtalálhatóak a legnagyobb autógyártók, gyógyszer- és élelmiszeripari cégek nagy része. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szakmunka | Tolna megye

Szeretne egy biztos munkahelyen dolgozni? Partnerünk egy piacvezető húsipari cég. Stabil gazdasági hátterével hosszútávú lehetőséget biztosít. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni, akkor ez a hirdetés Neked szól! Partnerünk járművek beltéri elemeinek gyártására specializálódott, kiemelten a prémium kategóriájú gyártási sorozatok bőrkasírozott alkatrészeire. Karbantartói csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva