ÜZEMVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha érdekli az innováció, a faipar és a kerámiaipar izgalmas világa,

akkor Ön lehet a következő értékes tagja ennek a kreatív és fejlődésre

orientált csapatnak!

Partnerünk egy Pest megyei üzem, fő tevékenységeik közé a faipari

laptechnológiás bútorgyártás és a nagytáblás kerámialap megmunkálás

tartozik.

A vállalatot az ipar 4.0 automatizált üzem, a saját terméktervezés, valamint a

termékfejlesztés teszi még egyedülállóbbá a piacon.

Csapatuk élére keresünk új vezetőt az alábbi pozícióba:

ÜZEMVEZETŐ

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK ÖNRE:

  • A projektekhez kapcsolódó gyártási feladatok hatékony átvétele faipari mérnököktől.
  • Üzemi munkakörök hatékony meghatározása és a projekt feladatok hatékony kiosztása a csapat tagjai között.
  • Költségtervek kidolgozása és projektek rendszeres riportálása a vezetőség számára, beleértve az Ügyvezető Igazgatót és az Operatív Igazgatót.
  • Gyártáshoz kapcsolódó pénzügyi- és ütemezési tervek kialakítása és hatékony vezetése.
  • Alapanyagkészletek felügyelete és a beszerzési folyamat hatékony irányítása.
  • Munkaidő kezelése, ideértve a szabadságokat és helyszíni munkavégzéseket is.

ÖNT KERESSÜK HA...

  • Minimum 5 éves Üzemvezetői tapasztalattal rendelkezik faipari gyártásban, különös tekintettel az egyedi vagy kis széria gyártásra.
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalattal büszkélkedhet, ahol sikeresen irányított legalább 20 fős csapatot.
  • Középfokú technikusi vagy felsőfokú műszaki szakirányú végzettséggel rendelkezik.
  • Határozott és erős vezetői személyiség.
  • Tudatos gondolkozású személy, akinek kiváló kommunikációs készsége van.
  • Ismeri az AutoCAD programot.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Angol nyelvtudás.
  • Felsőfokú faipari végzettség.
  • SolidWorks program használatában szerzett tapasztalat

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL ÖN SZÁMÁRA:

  • Tapasztalata függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Munkába járás támogatása.
  • Céges mobiltelefon biztosítása.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy ipar 4.0-s területen.

Munkaidő: Kiszámítható munkaidő, H-P: 7.30-16.00

Munkavégzés helye:  Észak-Pest megye

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Heves megye

Több mint 3 éve vezetői pozíciót tölt be egy gyártó nagyvállalatnál, és már volt alkalma kipróbálni a stratégiai döntéshozatalban való részvételt? Netán ez lehetne a következő a lépés karrierjében? Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Partnerünk egy német hátterű nemzetközi gyártó vállalat, amely a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacának vezető szereplője. Termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére, kiemelten az autóiparban. Most 350 fős vállalatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 48 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Ügyfelünk dinamikusan növekvő magyar vállalat. Kis szériás, egyedi gyártási és fejlesztési folyamataik operatív és stratégiai vezetésére keresünk számukra agilis munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva