MŰSZAKI MANAGER (R&D)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest

Munkaterület: Kutatás-fejlesztés / R&D

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk távközlés tervezéssel, kutatás és fejlesztéssel foglalkozó magyar vállalat.
Számukra keresünk egy tapasztalt és elkötelezett középvezetőt, aki saját innovatív elektronikai eszközük fejlesztéséért és gyártásának felügyeletéért lesz felelős

pozícióba.
Feladatok:
  • Műszaki mérnök csapat koordinálása és felügyelete (mérnökök, szoftverfejlesztők)
  • Gyártáselőkészítési folyamatok hatékony menedzselése
  • Külsős cégekkel, alvállalkozókkal való hatékony együttműködés, kapcsolattartás
  • Projekttervek összeállítása
  • Folyamatos együttműködés a társterületekkel a hibák feltárásában, javításában
  • Szerződések készítésében való aktív részvétel
  • Beszámolók készítése  a vezetőség részére
Elvárások:
  • Mérnöki végzettség (preferáltan: villamosmérnök, gépészmérnök)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat termékfejlesztés, piacra vitel, projektmenedzsment területén
  • Mérnök csapat irányításában és összefogásában szerzett jártasság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki beállítottság, határozott és céltudatos vezetői szemlélet
Előnyt jelent:
  • Beágyazott szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Python, C nyelv, szenzortechnika, mikrovezérlők ismerete
Juttatások:
  • Éves prémium egyéni teljesítmény alapján
  • Béremelés a piaci növekedés függvényében
  • Széchenyi kártya cafetéria
  • Benzin költség elszámolás
  • Barátságos és családias légkör és munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 19. kerület
Munkaidő:
  • Hétfőtől Péntekig 8:00 - 16:30
  • Home office lehetőség: projektektől függően
Ha úgy érzed, hogy megfelelsz az elvárásoknak, és szívesen vállalnád ezt a kihívást, küldd el frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Külföld / Európa

Szeretnél a világ élvonalához tartozni? Szeretnéd magad Újvidék egyik vezető multinacionális autóipari vállalatánál kipróbálni? Részt vennél az autóipar innovatív technológiáinak fejlesztésében? Dolgoznál új beruházáson, telepítésen? Itt van a TE lehetőséged! Partnerünk célgépgyártással, ipari automatizálással, szereléstechnikával, kereskedelemmel foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk új jelöltet az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Több éves PLC és Robot programozói tapasztalatod van? Szeretnél egy most induló gyár olyan szakemberei közé tartozni akik kívülről, belülről ismerik a gyártást? Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről! Partnerünk egy globális autóipari beszállító, aki egy zöldmezős beruházás keretén belül új ipar 4.0-ás gyártóüzemet indít Budapesthez közel. Karosszéria-, alváz- és mérnöki megoldások átfogó választékát kínálja majd a globális ügyfeleinek.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk aggregátorok kereskedelmével, tervezésével, üzembe helyezésével és szervizelésével foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat. Jelenleg a magyar dízelmotoros áramfejlesztők piacának vezető cége. Szeretnéd fejleszteni szaktudásodat a villamos tervezői rendszerek területén? Érdekel a PLC programozás? Ha magadra ismertél és Te is szeretnél egy családias, 25 fős csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva