VEZETŐ LÉGI FUVARSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Feltudnál építeni egy teljes irodát? Dolgoztál már légi szállítmányozással és úgy érzed tudnád koordinálni a teljes folyamatot? Készen állsz életed legnagyobb kihívására?

Akkor jelentkezz és beszéljünk a lehetőségről!

Partnerünk már több mint 100 éve képviseli a megbízhatóságot és folyamatosságot. Az 1920-ban induló raktározási és szállítmányozási vállalat Európa egyik legfontosabb logisztikai vállalatává fejlődött. A tulajdonosok által vezetett családi vállalkozás több mint 4000 embert foglalkoztat Európa-szerte, és folyamatosan növekszik.

Bővülés miatt keresünk hozzájuk új kulcsfontosságú munkatársat az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Teljes légi fuvarszervezési procedúra lebonyolítása, új iroda kiválasztása, felfuttatása. Teljes rendszer, partnerkör és metódusok kialakítása.
  • Új ügyfelek felkutatása, személyes tárgyalások lebonyolítása.
  • Fuvarszervezési feladatok, alvállalkozók bevonásával.
  • Költség kalkulációk, árajánlat készítések, ártárgyalások bonyolítása.
  • Riportálás az Ügyvezető Igazgatónak.
  • Tartsd az alvállalkozókkal és partnerekkel a kapcsolatot.
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Minimum középfokú végzettség.
  • Minimum 3-5 év légi fuvarszervezésben szerzett tapasztalat (teljes folyamat koordinációja mint pl. fuvarszervezés, vámkezelés, értékesítés).
  • Kiépített kapcsolatrendszer a légi szállítmányozásban (alvállalkozói és megrendelői partner oldalon).
  • Fuvarszervezési, vállalatirányítási rendszerek ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás (partnerekkel való kapcsolattartás miatt).
  • Magas szintű szervezőkészség és problémamegoldó képesség.
  • Talpraesett és önálló munkavégzés a cégrész felépítéséhez.
  • B. kategóriás jogosítvány.
Előny, de nem feltétel:
  • Német vagy más nyelvtudás.
  • lBase program ismerete.
  • Irodavezetői tapasztalat.
Az alábbiakkal becsülnek meg Téged és a munkádat:
  • Kiemelkedő alapfizetés tapasztalati szinttől függően.
  • Céges autót biztosítanak, teljes körű magánhasználattal üzemanyag költségtérítéssel.
  • Lehetőség az önmegvalósításra.
  • Új iroda kiépítésnek lehetősége.
  • Hosszútávú karrierutat és kiemelkedő szakmai fejlődést biztosító lehetőségek.
Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő: Alapvetően hétfőtől-péntekig 8:00-17:00-ig tartó munkavégzés, de rugalmas munkaidő.

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplője az európai energiaiparnak. Magyar leányvállalatuk több, mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljes körű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig. Csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: