ZÓNA MANAGER (NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Német Kommunikációs/Társalgási szint és Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne egy olyan autóipari vállalathoz csatlakozni, ahol a világ egyik leghíresebb márkáját képviselheti?
Szeretne egy olyan csapat tagja lenni, melyet folyamatos innováció, gyorsaság és rugalmasság jellemez?

"Fedezze fel ezt a nem mindennapi vállalatot és legyen részese üzleti növekedésüknek és fejlődésüknek a régió teljes területén! "

Megbízónk 191 országban forradalmasítja az autóipart, sikerükhöz több, mint 160.000 szakember járul hozzá.

Jelenleg bővítés miatt keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Mi az, amiben számítanak Önre:
  • Értékesítési célok elérésének biztosítása,
  • A kereskedők teljesítményének nyomon követése a megrendelések, készletigények és eladások tekintetében, Akciótervek készítése a teljesítmény maximalizálásának érdekében,
  • A kereskedők eredményeinek egyeztetése és növelésének támogatása,
  • Ügyféladatok szolgáltatásának biztosítása,
  • Ügyféligények begyűjtése.
Mi az, ami sikeressé teszi Önt a munkában:
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • Legalább 2-3 év értékesítési tapasztalat autóipari területen, lízing területén vagy importőrnél vagy márkakereskedésben,
  • MS Office ismerete - Excelben magabiztos használata,
  • Minimum középfokú NÉMET nyelvtudás szóban és írásban, amely a munkavégzéshez szükséges.
  • Minimum társalgási szintű ANGOL nyelvtudás.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Több éves szakmai tapasztalat Zóna Managerként.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Jól felszerelt cégautó,
  • Újonnan felújított iroda, kiváló megközelíthetőséggel,
  • Magasan képzett és nyitott kollégákkal való munka.
Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Ügyfelünk teljeskörű tanácsadási és terméktámogatási tevékenységet nyújt építőipari megoldások portfóliója tekintetében. Bővítés miatt keresik új munkatársukat mélyépítési területre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

"Műszaki értékesítésben van tapasztalata és mindig is vonzották az autók? Próbált bekerülni az autóiparba, de tapasztalat hiányában mindig "falakba" ütközött? Most ITT a lehetőség, hogy bekerüljön egy nem mindennapi vállalathoz, ahol lehetőséget adnak Önnek, hogy ezen a területen bizonyíthasson!" Megbízónk 191 országban forradalmasítja az autóipart, sikerükhöz több, mint 160.000 szakember járul hozzá. Jelenleg bővítés miatt keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 40 nap múlva

Partnerünk egy multinacionális gyártó nagyvállalat hazai, nagykereskedelemmel foglalkozó tagja. Kereskedelmi területre keres új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva