ÜZLETKÖTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye, Budapest, Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő, 135 éves múltra visszatekintő orvosi és biztonságtechnológiai termékeket, megoldásokat és szolgáltatásokat biztosító cég. Céljuk a kórházak, a tűzoltóságok, a mentőszolgálatok, a kormányzati szervek, valamint a bányászat és az ipari munkavállalók támogatása. Világszerte több, mint 190 országban vannak jelen.

A Safety Üzletág Értékesítési csapatába keressük új kollégájukat:

ÜZLETKÖTŐ

pozícióba.
Ellátandó feladatok:
  • Új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok kezelése
  • Aktív ügyfélkapcsolat fenntartása a felelősségi területen belül
  • Oktatások, termékbemutatók szervezése, prezentációk tartása
  • Kereskedelmi ajánlatok készítése
  • Fókusz az értékesítési célokra, új üzleti lehetőségek fejlesztése
  • Hozzájárulás a csapat erőfeszítéseihez a közös eredmények elérése érdekében
Várják jelentkezésed, amennyiben:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Szereztél legalább 2-3 éves tapasztalatot értékesítésben
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel (anyavállalattal való kommunikáció során használatos, a tréningek és kongresszusok angol nyelven zajlanak)
  • Felhasználói szinten ismered a számítógépes programokat (MS Office) – Word, Excel, PPT
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Tűzoltósági/ katasztrófavédelmi ismeret, tűzoltósági szerep, pl. önkéntes tűzoltó
  • Műszaki beállítottság
Amit Partnerünk kínál:
  • Feladatkörhöz illeszkedő bérezés
  • 100% bónuszcél: éves bruttó alapbér kb. 17%-a
  • Nettó 27.000 Ft. melegétkeztetési hozzájárulás
  • Céges autó áll rendelkezésedre
  • Laptop és mobiltelefon biztosított a munkavégzéshez
Munkavégzés helye és ideje:
  • Országos munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő, heti 3-4 nap ügyféllátogatás
  • Home office: adminisztrációs feladatok elvégezhetőek otthonról is

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el friss önéletrajzodat a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Új lehetőséget keres, ahol VILÁGSZÍNVONALÚ mérnöki termékeket és szolgáltatásokat értékesíthet? A hosszú évek során megszerzett értékesítői tapasztalatát végre egy MEGBÍZHATÓ és EGYEDÜLÁLLÓ termék piacán szeretné továbbfejleszteni? Az optimális páratartalom biztosítása minden gyártóvállalat számára kulcskérdés! Ennek hiányában a legmodernebb és legnagyobb gyárak termelési folyamatai is összedőlnek! Erre kínál megoldást megbízónk, aki most új kollégával bővíti szakmai csapatát.

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk Magyarország legnagyobb mérnöki szoftverforgalmazó cége, amely piacvezető 3D-s tervező és gyártástechnológiai szoftver (CAD/CAM/PLM) megoldásokat nyújt ügyfeleinek! Ha szívesen részt vennél, az ipari fejlődésben meghatározó jelentőségű, piacvezető, tervezési- és gyártási csúcstechnológia széleskörű hazai terjesztésében, és megfelelsz a felsorolt elvárásoknak, akkor ne habozz, köztük a helyed. A következő pozícióba keresünk hozzájuk egy igazi oroszlánt, aki ambiciózus, sikerre éhes, és belső motivációval rendelkezik:

A hirdetés lejár 46 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Fejér megye

Szívesen dolgozna olyan cégnél, ahol kiemelt szerepet kap a környezetbarát gyártástechnológia és „zöld” alapanyagok használata? Szeretné a nyomdaipar csomagoló üzletágát erősíteni? Ha Ön elhivatott értékesítő, akinek jó kapcsolatai vannak a nyomdaiparban, akkor NE habozzon és PÁLYÁZZA meg még MA ezt a lehetőséget! Partnerünk egy magyar vállalat, melynek fő profilja a marketing-és csomagolóanyagok ofszet- és tekercses gyártása, emellett foglalkoznak lézeres gravírozással és bélyegzőkészítéssel is. Csapatuk bővítése céljából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva