SALES MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Érdekel a sales világa? Van vezetői tapasztalatod? Jártas vagy az értékesítésben és a csapatvezetésben? Foglalkoztat az IT terület? Ha magadra ismertél, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, mely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását nyújtja ügyfelei számára.

Elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint e-commerce szolgáltatásokat biztosít.

Magyar leányvállalatuk számára keresünk új munkatársat

pozícióba.
Feladataid lennének:
  • 5-6 fős account development csapat vezetése
  • Az ő munkájuk felügyelete, monitorozása, koordinálása, fejlesztése
  • A csoport ügyféleiről elemzések készítése
  • Dolgozók támogatása ügyfél látogatásoknál, magasabb szintű kapcsolat kiépítése ezeknél az ügyfeleknél
  • Saját ügyfelek kezelése
  • Gyártói kapcsolatok kiépítése
  • Együttműködés a marketinggel sales és kereskedelmi akciókban
  • Nemzetközi „community”-ben való részvétel (képzések, practice sharing)
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel (közgazdász, pénzügyi vagy IT területen)
  • Van legalább 3 éves értékesítési tapasztalatod
  • Vezettél vagy koordináltál már legalább egy pár fős csapatot
  • Magabiztosan alkalmazod napi szinten az angol nyelvtudásod
  • Felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretekkel rendelkezel
  • Van B kategóriás jogosítványod
Előnyként vett:
  • IT felsőfokú végzettség
  • Pénzügyi és/vagy jogi affinitás
Amit nyújtunk számodra:
  • Alapbér mellett kiemelkedő mozgóbért és teljesítménybérezést
  • Havi, negyedéves és éves prémiumot
  • Céges autót - a próbaidő lejárta után
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, mobiltelefon)
  • Bejárás támogatást - BKV bérlet vagy ennek árával megegyező benzin támogatást
  • Hibrid munkavégzést (heti 2 nap home office, 3 nap irodai munkavégzés)
  • Modern, új, jól felszerelt irodát (játékszoba - biliárd, csocsó -terasz, tágas légtér, masszázs)
Munkavégzés helye:
  • Budapest III. kerület - a Kolosy tértől pár perc sétára
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől csütörtökig 8:00-17:00, pénteken 8:00-15:00
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el friss szakmai önéletrajzodat magyar és angol nyelven a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ha több mint 3 éve Értékesítő vagy az IT szektorban és a "hunter sales" szemléletmód jellemző rád, ezenfelül szívesen dolgoznál heti 3 napot Home Office-ból, akkor ez egy kihagyhatatlan lehetőség Számodra! Partnerünk egy közel 40 éves múlttal rendelkező informatikai szolgáltató vállalat a magyar piacon. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozik, tevékenységeik közé tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítése és implementálása. 12 fős értékesítő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, mely IT-termékek széles portfólióját, teljes körű szolgáltatását kínál ügyfelei számára, elsősorban IT infrastruktúrákat, IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint e-commerce szolgáltatásokat. Az értékesítési portfóliójuk bővítése és folyamataik kialakítására, majd idővel egy teljes szoftverfejlesztési csapat kiépítésére keressük az új kollégát hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 37 nap múlva

Partnerünk több, mint 10 éve dinamikusan fejlődő vállalat, akik irodák kialakításától és berendezésétől azok üzemeltetetésén át szolgáltatások teljes körét nyújtják ügyfeleiknek, különös tekintettel az informatikai megoldásokra. Otthonosan mozognak azokon a területeken, amelyek elengedhetetlenek a modern, minden igényt kielégítő irodai munkahelyek létrehozásához. Értékesítési csapatuk számára keresünk az irodai informatikai hálózatok-, szerverkörnyezetek telepítésében vagy belsőépítészeti területen jártas új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva