FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a K&V Kft. 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás.
Az elmúlt években is folyamatosan fejlődő komplex logisztikai szolgáltató cégük
gyöngyösi irodájába keresnek hosszútávra megbízható szakembert.

Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni,
mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:
  • Társaság könyvelési feladatainak szakmai irányítása
  • Főkönyvi könyvelések, egyeztetések elvégzése
  • Napi könyvelési feladatokban való részvétel
  • Adóbevallások, hatósági adatszolgáltatások elkészítése, adófolyószámlák ellenőrzése, egyeztetése
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés, riport készítése a kontrolling felé, a kontrolling terület támogatása
  • Számviteli és adótörvények változásának folyamatos nyomon követése, átültetése a napi működési gyakorlatba
  • Számviteli szabályzatok kialakítása, aktualizálása
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú képesítés
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Vonatkozó törvények naprakész ismerete
  • Magabiztos MS Office használat
  • Szakmai önállóság, precíz munkavégzés
  • Proaktivitás, lojalitás, megbízhatóság, igény és alkalmasság saját maga fejlesztésére
  • Stressztűrő képesség, a nagyobb munkaterhet kihívásként kezeli
  • Csapatjátékosság, kooperatív szemlélet, irodai jelenlét
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Munkába járási támogatás
  • Ingyenes munkahelyi meleg étkezés
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú együttműködés
  • Fiatalos csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Gyöngyös
Munkaidő:
  • Hétfőtől – péntekig, napi 8 óra
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk több évtizedes múlttal rendelkező, az informatika szolgáltatási üzletágban országosan piacvezető cég. Elengedhetetlen számukra a belső folyamatok fejlesztése, illetve a kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartás, a stratégia kialakítása. Partnereik között Magyarország top 500 cégei találhatóak, így nagy értékű és komplex projekteken van lehetősége dolgoznia az új kollégának. Csatlakozzon pénzügyi csapatukhoz, Budapest belvárosában az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 18 nap múlva

Könyvelőként szívesen dolgozna egy olyan világhírű vállalatnál, ahol szakmai fejlődése során érdekes és változatos feladatokkal foglalkozhat? Szeretne egy összetartó, folyamatosan bővülő csapat tagja lenni? Ne hagyja ki ezt a lehetőséget! Ügyfelünk fő profilja szerszámgépek és mérőműszerek forgalmazása, továbbá ismertek az automatizációs-, digitalizációs szolgáltatások területén. Szolgáltatásuk minőségét a japán és a német precizitás kombinációja jellemzi. Jelenleg új kollégát keresünk partnerünkhöz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Győr

Partnerünk egy nemzetközi vállalat önálló tagjaként látja el a cégcsoport magyar vállalatainak adminisztratív tevékenységét. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva