LOGISZTIKAI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Békés megye

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

LOVÁSZ Kft. – a szakértő megoldás ipari problémákra!

Partnerünk 40 év szakmai tapasztalatával még mindig szem előtt tartja a folyamatos fejlődést, ezzel biztosítva, hogy élen járjanak a szerszám kereskedelemben és alkatrészgyártásban.
Ügyfeleik elégedettségét szolgálva, Ipar 4.0 alkalmazásokat és a legmodernebb technológiákat alkalmazva a maximumot hozzák ki üzletágaikból.

Munkatársaik élvezik a velük való együttműködést,
a 21. századi technológia használatát és az azzal járó profi munkakörnyezetet.

Fontosak számukra az emberi és családi értékek,
náluk a hagyomány és a legújabb technológia kéz a kézben jár.

Hozzájuk keresünk új munkatársat a beszerzés és raktár terület élére a következő pozícióba:

Amit kínálnak Neked:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag (cafetéria, utazási költségtérítés stb.)
  • Céges laptop, telefon
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes és változatos munkafeladatok
  • Szakmai nyelv fejlesztésének lehetősége
  • Szakmai képzések
  • Modern munkakörnyezet és géppark
  • Jó hangulat, tematikus napok, közös céges programok, rendezvények
Ami fontos számukra eddigi pályafutásodból:
  • Szakirányú logisztikai vagy kereskedelmi végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat logisztika/beszerzés területén
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló szervezőkészség és gyors döntéshozatali képesség
  • Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
Amiben számítanak Rád:
  • Logisztikai folyamatok teljeskörű irányítása SAP használattal
  • Raktári dolgozók és beszerzési ügyintézők munkájának operatív vezetése, kontrollja
  • Beszállítói kör felülvizsgálata, optimalizálása, szükség esetén új potenciális beszállítók felkutatása
  • Logisztikai terület havi státuszának elkészítése
  • Szoros kapcsolattartás és együttműködés a gyártással és minőségellenőrzéssel a kiszállítási tervek megvalósításában
  • Hatékony raktárgazdálkodás megvalósítása, a raktárfelületek jó kihasználása, raktári rend biztosítása
  • Logisztikai költségek optimalizálása
  • Vevői kapcsolattartás (magyar/angol nyelven)
  • Beosztott vezető és munkatársak fejlesztése, mentorálása, motiválása
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Vezetői szerepkörben szerzett tapasztalat
  • Erős problémamegoldó készség
  • SAP ismeret
  • Folyamatfejlesztésben szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Gyula
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Komárom-Esztergom megye

Olyan szakember vagy, akit vonz az autóipar világa? Széleskörű, több éves beszerzői tapasztalatod kamatoztatása mellett, szívesen hasznosítanád vezetői készségeidet is? Fontos számodra a döntéshozás lehetősége és emellett az erős csapatmunka? Ha igen, akkor ragadd meg a lehetőséget, amely Neked szól! Partnerünk a világ egyik vezető autóipari gyártó cégcsoportjának tagja, jelenleg 93 helyszínen, 49 000 munkatársuk dolgozik. A magyar telephelyen belsőégésű járművekbe gyártanak erőátviteli elemeket, ezáltal innovatív megoldásokat kínálnak az autóipar számára. További fejlődésük, növekedésük, valamint stratégiai céljaik megvalósításához a következő munkakörbe várják új munkatársukat:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk több, mint 30 éve több országban működő, több ezer embert foglalkoztató, Magyarországon jó ideje piacvezető vállalkozássá nőtte ki magát. Ez idő alatt tapasztalatai alapján gondosan felépített beszállítói kapcsolatrendszerük biztosítja a piaci igények mindenkori kielégítését. Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva