EGÉSZSÉGÜGYI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy növekvő egészségügyi szolgáltató cégcsoport,
amely keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

Leendő feladatok:
  • Budapesti, majd országos vérvételi pontok szakmai és szervezeti felügyelete, munkaerő biztosítása, beosztások készítése, pénzügyi felügyelet
  • Foglalkozás-egészségügyi és egyéb, induló szakrendelések adminisztrációjának támogatása, a vállalati megbízók számára ügyfélkapcsolatok ellátása, rendelések felügyelete, esetenként helyszíni asszisztencia
  • Vérvételi pontok és otthoni vérvételek árazása, ajánlatkérések és megrendelések napi szintű felvétele és leszervezése, adatrögzítése, logisztikája, vérvevők útvonaltervezése otthoni vérvétel esetén
  • Laborokkal való kapcsolattartás, kémcsövek és egyéb eszközök beszerzése, laborárak követése, naprakészen tartása a rendszerekben, problémák kezelése
  • A szolgáltató irodavezetése és számlázásának ellátása
  • A szolgáltatásokat támogató szoftveres rendszerek ismerete, felügyelete
  • A szolgáltatásokat támogató weboldalak felügyelete, naprakésszé tétele
  • Terápia támogató és POCT orvos-technológiai eszközök működtetésének elsajátítása, majd felügyelete a szolgáltató pontokon (lágylézer, fényterápia, nyirokmasszázs berendezés, illetve koleszterin, húgysav, HbA1C stb.), ügyfélkapcsolatok ellátása
  • A város több pontján található szolgáltató pontok rendszeres látogatása, mobil munkavégzéssel (jelenleg az V., XV., XXII. kerületekben)
  • Esetenként intézményi kihelyezett egészségügyi szűrések szervezése, a lebonyolítás felügyelete
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Egészségügyi koordinációs, szervezési tapasztalat hasonló területeken megfelelő szakmai háttérrel vagy egészségügyi szakmai tapasztalat jó menedzsment érzékkel és a feladatok ellátásához szükséges alap képességekkel
  • Alapvető ismeretek és ezek fejlesztése az egészségügyi szolgáltatások engedélyezésének és működtetésének jogi hátteréről
  • Jó probléma megoldó képesség, asszertív, pozitív kommunikáció a munkatársakkal, ügyfelekkel és páciensekkel önálló munkavégzés mellett
  • Kezdeményezőkészség, igény a folyamatok állandó javítására
  • Stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • Szervezési és adminisztratív feladatok ellátásában egyaránt gyakorlat
  • Vérvételben- és foglalkozás-egészségügyben eltöltött gyakorlat előny
Amit nyújtanak:
  • Dinamikus munkakör
  • A növekedés élménye és nehézségei
  • Sokrétű tanulási lehetőségek
  • Piaci fizetés és juttatások
  • Éves ingyenes, átfogó szűrővizsgálat, állapotfelmérés
  • Egészségbiztosítás magánegészségügyi szolgáltatásokhoz
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!