CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy építőipari vállalat acélszerkezet
gyártó üzemébe szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keres
azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Különféle alkatrészek műszaki rajz alapján történő gyártása, hegesztése, illetve ezen feladatokkal kapcsolatosan a munkatársak irányítása
  • A munkavégzéshez szükséges gépek, eszközök, egyéni munkavédelmi felszerelések állapotának ellenőrzése
  • Műszaki folyamatok tervezése, szervezése, irányítása
  • Beosztottak teljesítményének nyomon követése, fejlesztése
Elvárások:
  • Szakmai végzettség (szerkezetlakatos és/vagy hegesztő)
  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság, csapatszellem
Előnyt jelent:
  • Érvényes minősített hegesztői vizsga
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Biztos, kiszámítható jövedelem, napi nyolc óra munkával
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Munkaruha biztosítása
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Szükség esetén szállást biztosítanak
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, X. kerület
Munkaidő:
  • Egy műszakos munkarend (6:00-14:00)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk 38 országban, több mint 46 ezer munkavállalóval meghatározó szereplő az európai energiaiparban. Több mint 20 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásait a 132 kV-os távvezetéktől a lakossági fogyasztásmérő berendezésig, a tervezéstől a létesítésen át a karbantartásig. Csatlakozz hozzájuk és nyerj inSPIErációt velük! Hozzájuk keresünk új munkatársakat a következő pozícióba budapesti és felsőzsolcai telephelyeikre:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Szakmunka | Baranya megye

Partnerünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel. Üzemük számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva