ÜGYFÉLSZOLGÁLATI (FRONT OFFICE) MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünkhöz keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:
  • Ügyfélszámla nyitás
  • Ügyfélszámla szerződések előkészítése
  • Ügyfélszámlákkal, pénz- és értékpapírszámla mozgásokkal kapcsolatos felvilágosítás ügyfelek részére
  • Visszaigazolások, számlakivonatok küldése
  • Ügyfélmegbízások (utalások, transzferek) rögzítése, közvetítése Back Office felé
  • Ügyfél törzsadat állomány karbantartása
  • Ügyfélpénztár kezelés
  • Ügyfél tájékoztatás, kapcsolattartás, panaszok kezelése
  • Üzletkötői kapcsolattartás
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség és befektetési szolgáltatók részéről elfogadott szakmai képesítés (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Word, Excel magas szintű ismerete
  • Pontos, precíz, szorgalmas, önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség és törekvés hosszú távon
  • Rugalmasság, munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Clavis rendszer ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes forint-valuta pénztárosi vizsga
Amit kínálnak:
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, innovatív csapat
  • Versenyképes javadalmazás

Munkavégzés helye:

  • Budapest (II.kerület)
Kérjük, a jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat juttassák el:
  • Önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Bérigény megjelölése

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk pályázatot hirdet Kormányzati szolgálati jogviszony (Kit.) keretében Gazdálkodási Főosztály, Pénzügyi és Számviteli Osztály az alábbi Munkakör/feladatkör betöltésére:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk budapesti székhelyű magyar családi tulajdonban lévő, közel 35 éves múltra visszatekintő acélipari cég. Csapatuk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 26 nap múlva