INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Duna House Ingatlan új munkatársat keres budapesti, 14. kerületi irodájába!

Meguntad a megszokott feladatokat?
Nem látod a munkád eredményét? Szeretnél pályát módosítani?
Vár rád egy új szakma, ahol kreatív lehetsz és kamatoztathatod értékesítői tapasztalatod!

Csatlakozz az 5 lépcsős szakmai karrier programjukhoz az alábbi pozícióba:

Miért legyél ingatlan értékesítő a Duna House-nál?
  • Az egyik legjobban fizetett szakmában dolgozhatsz, a legnagyobb, piacvezető ingatlanközvetítő hálózatnál
  • Több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező vezető kollégáik garanciát jelentenek a gyors tanuláshoz, szakmai fejlődéshez
  • Teljes jogi és pénzügyi szakértői hátteret biztosítanak
  • Magas márkaismertségük jelentősen segíti az értékesítési folyamatokat
  • Karrierrendszerük kiszámítható előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosít. Egy éven belül akár csoportvezetőként/irodavezetőként dolgozhatsz
  • Folyamatos és magas szintű elméleti és gyakorlati képzést biztosítanak (átképzés, szakmai tréningek), egy új szakmát adnak a kezedbe (díjmentes ingatlanközvetítői szakmai képzés = régi OKJ)
  • Rendszeresen szerveznek csapatépítő programokat, sportnapokat, gálákat, értékesítési versenyeket, nagyszabású díjátadó eseményeket
Feladatok, amellyel segítheted az ügyfeleket életük egyik legfontosabb anyagi és érzelmi jellegű döntésének meghozatalában:
  • Az ügyfélkör igényeinek felmérése és azok kielégítése az eladási /vételi folyamat során
  • Komplex szolgáltatás biztosítása ügyfeleink részére
  • Használt és újépítésű piaci ingatlanok értékesítése
  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése
  • A saját és a teljes hálózat ingatlanjainak hirdetése, hirdetési portfólió kezelése
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében és az üzletzárásokban
Várnak, amennyiben:
  • Érettségivel rendelkezel
  • Szeretnél az egyik legjobban fizetett szakmában, a befektetett munkáddal arányosan keresni
  • Főállásban szeretnél dolgozni (jelenleg mellékállású kollégákat nem tudnak felvenni)
  • Érdekelnek az ingatlanok és az értékesítés
  • Heti 40 óra munkavégzés nem okoz problémát
  • Ügyfélközpontú vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni
  • Vállalkozói szemlélettel rendelkezel
Előnyt jelent:
  • Ingatlanközvetítői tapasztalat
  • Ingatlanközvetítői végzettség
  • MNB hatósági vizsga, releváns diploma
  • Értékesítési tapasztalat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, 14. kerület
Szakmabeliek jelentkezését kifejezetten várják! De pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várják jelentkezésed!
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével, szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik több, mint 20 éve vannak jelen a magyar piacon. ÉSZAKKELET - MAGYARORSZÁGI régióra keressük legújabb kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva