BELTÉRI ÉS KÜLTÉRI KERTÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola, Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónkhoz keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beltéri kertészeti feladatok elvégzése a budapesti intézmény területén
  • Dísznövény-karbantartás végzése, azaz a növények tisztítása, tápanyag utánpótlása, szakszerű öntözése és metszése, esztétikai értékük minőségi szinten tartása, megőrzése
  • Kültéri zöldterületek karbantartása, fenntartása, kertészeti feladatok
  • Aktív részvétel a vezető által meghatározott munkafolyamatokban
Amit kínálnak:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás (40 óra)
  • Cafeteria
  • Rendezett modern környezet, stabil háttér
  • Változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat, összetartó csapat
Elvárások:
  • Kertész végzettség (kertész vagy kertész technikus szakképzettség)
  • Növénygondozás terén szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Mobilitás
  • Alapvető növényismeret
  • Díszkert, park fenntartási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Józan életvitel
  • Önálló munkavégzés, csapat irányítás képessége
  • Személyes kompetenciák: elhivatottság, lojalitás, megbízhatóság, erős csapatszellem
Előnyt jelent:
  • Öntözőrendszerek karbantartásának ismerete
  • Kisgép kezelői igazolvány
  • Kertészeti gépekkel történő munkavégzés területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, H-CS: 8:00 – 16:50, P: 8:00-14:20
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Egyéb | Budapest

Partnerünk szolgáltatásaira igényes, lendületes vállalkozás. Főként színvonalas budapesti nagy irodaépületekben szolgáltatnak. További Ügyfeleik magas színvonalú kiszolgálásához takarítási ellenőri munkatárssal bővülnek, ehhez keressük számukra azt a szakembert, aki már gyakorlott, rendelkezik tapasztalattal irodai takarítás területén, valamint ideális esetben már jártas kisebb csoportok munkájának szervezésében. Számukra keresünk most új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Szakmunka | Fejér megye

Több éves tapasztalatod van festésben és gipszkartonozásban? Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal is? Akkor jelentkezz, Partnerünknél a helyed! Partnerünk egy magyar dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak. A tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő irodát és önálló tűzépet is üzemeltetnek, valamint belföldi fuvarozással is foglalkoznak. Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Ismered a kőműves és hideg burkolási munkákat és van építőipari tapasztalatod? Akkor jelentkezz, hisz Partnerünknél a helyed! Partnerünk egy magyar dinamikusan fejlődő családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve meghatározó szereplője a magyar építőiparnak. A tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő irodát és önálló tűzépet is üzemeltetnek, valamint belföldi fuvarozással is foglalkoznak. Tatabányai központjuk számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba: