HR BUSINESS PARTNER ÉS TOBORZÁSI-KIVÁLASZTÁSI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több, mint 30 éve több országban működő, több ezer embert foglalkoztató,
Magyarországon jó ideje piacvezető vállalkozássá nőtte ki magát.

Ez idő alatt tapasztalatai alapján gondosan felépített beszállítói kapcsolatrendszerük
biztosítja a piaci igények mindenkori kielégítését.

Megbízónkhoz keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A te feladataid lesznek:
  • A több ezer főből álló értékesítési hálózat támogatása toborzás, kiválasztás és az új Munkatársak beillesztése terén
  • Heti szintű egyeztetések a részlegek vezetőivel
  • Létszámigények aktív követése, döntéstámogatás
  • Hirdetési csatornák széleskörű, aktív és kreatív használata
  • Megtartást és motivációt segítő projektek támogatása
  • Kimutatások, heti összefoglalók készítése
Amit neked kínálnak:
  • Versenyképes, fix juttatási csomagot biztosítunk
  • Pozíción belül - tapasztalattól és eredményességtől függően - junior, haladó és szenior fokozatokban dolgoznak munkatársaik, ezáltal biztosított a karrierutad vállalatuknál
  • Stabil, nemzetközi területen is jelenlévő vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Modern, fiatalos munkakörnyezet vár rád
  • Cégük minden olyan eszközt, felszerelést biztosít, ami szükséges lehet a gyors, hatékony és kényelmes munkavégzésedhez
  • Izgalmas, változatos projektekben vehetsz részt
  • Megismerheted a cég különböző részlegeit, akik számítanak a te támogatásodra
  • Saját fejlesztésű, integrált vállalatirányítási rendszerünk biztosítja a hatékony működést és a felesleges adminisztráció elkerülését
  • Saját éttermünkben igényes, finom ételek állnak kollégáink rendelkezésére kedvezményes árakon
  • Laptopot, felsőkategóriás mobiltelefont, munkaruházatot és parkolási lehetőséget is biztosítanak munkádhoz
  • Igény szerint lehetőséget tudnak biztosítani IX. kerületi és III., XIII. kerületi  munkavégzésre is
Elvárások a pozíció betöltésével kapcsolatban:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • Több éves toborzási és kiválasztási tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Dinamikus, nyitott és határozott személyiség
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest XIII. kerület
Munkaidő:
  • H-P 08:00-17:00 (egy óra pihenőidővel)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Somogy megye

Partnerünk az ország egész területére kiterjedő egészségügyi szolgáltatások nyújtásával foglalkozó, kaposvári székhelyű gazdasági szereplő. Hozzájuk keresünk most új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
HR, Munkaügy | Komárom-Esztergom megye

Úgy érzed készen állsz a következő szakmai kihívásra? Szívesen kamatoztatnád képességeidet a HR több területén is? Szeretnél csatlakozni egy nemzetközileg ismert autóipari gyártó cég felsővezetői közé? Akkor itt a lehetőség számodra! Partnerünk egy piacvezető műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó spanyol multinacionális nagyvállalat, amely TIER1-es beszállítóként biztosít partnereinek belső és külső takaró elemeket, alkatrészeket. A cég 26 országban van jelen, 161 gyárral több mint 28.000 főt foglalkoztat. Céljaik mielőbbi megvalósításához a következő munkakörbe várják új munkatársukat:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
HR, Munkaügy | Bács-Kiskun megye

Partnerünk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan növekvő vállalat. Számukra keresünk új munkatársat kalocsai telephelyükre a következő munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva