ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban vagy Szlovák Felsőfok szóban és írásban

Megbízónk építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével, szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik több, mint 20 éve vannak jelen a magyar piacon.

ÉSZAKKELET - MAGYARORSZÁGI régióra keressük legújabb kollégájukat az alábbi pozícióba:

Ha kiváló az angol vagy szlovák nyelvtudásod, illetve profi vagy szolgáltatások eladásában, ráadásul nem okoz gondot az utazás, JELENTKEZZ!
A pozícióban ellátandó feladatok:
  • Építőipari gépek értékesítése, új és meglévő partnerek részére
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, igényeik felmérése, illetve megvalósítása
  • A projekthelyszínekre való kiutazás, projektvezetőkkel, építésvezetőkkel egyeztetés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Megbízónk már alig várja csapatába azt a lelkes értékesítőt aki:
  • Legalább középfokú végzettségű
  • Minimum 2 éves tapasztalattal rendelkezik szolgáltatások értékesítésében
  • Dolgozott már együtt építőipari beszállítókkal
  • Tárgyalási szinten beszél angol vagy szlovák nyelven (külföldi partnerekkel történő egyeztetés során használatos)
  • Ismeri és kezeli a számítógépes rendszereket (pl.MS Office, bármely VIR)
  • B kategóriás jogosítványa megléte mellett nemkevés vezetési rutint szerzett
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Szakirányú képzettség
  • Az emelőgépekre vonatkozó ismeret/tapasztalat
Munkavégzésért cserébe az alábbi juttatásokat nyújtja Partnerünk:
  • Tapasztalatnak megfelelő alapfizetés
  • Bónuszlehetőség teljesítmény alapján
  • Cafetéria, ami nettó 20.000 Ft értékben kerül kifizetésre
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez, akár magánhasználatra is
  • Szakmai előre lépési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Munkavégzés ideje:
  • H-P 8:00-16:30 fél órás ebédszünettel, rugalmas
Ha úgy érzed szívesen csatlakoznál csapatukhoz, akkor várjuk frissített önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk ingatlan értékesítéssel foglalkozó vállalat új munkatársat keres budapesti, 14. kerületi irodájába! Meguntad a megszokott feladatokat? Nem látod a munkád eredményét? Szeretnél pályát módosítani? Vár rád egy új szakma, ahol kreatív lehetsz és kamatoztathatod értékesítői tapasztalatod! Csatlakozz az 5 lépcsős szakmai karrier programjukhoz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva