GRAVÍROZÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA Present Group csapata.

Hozzájuk keresünk új munkatársakat XXII. kerületi üzemébe az alábbi pozícióba:

GRAVÍROZÓ

Amit kínálnak:
  • Magyar tulajdonú cégnél stabil, hosszútávú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetet
  • Betanulást és a szakmai fejlődés támogatását
  • Jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatást
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Teljesítmény alapú bérezés
  • Bónuszt
  • 100% útiköltség támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Érdről céges busz biztosítását
  • Kedvezményes ebédvásárlási lehetőséget
  • Munkahelyi étkezőhely biztosítását
  • Saját céges parkolót
  • Öltözőt, saját szekrénnyel
  • Számos céges rendezvényt
Főbb feladatok:
  • Emblémázásra előkészített termékek rendszerezése, előkészítése
  • Ajándéktárgyak, (pl. toll, öngyújtó, kulcstartó, irodai eszközök, konyhai eszközök) emblémázása a gépek segítségével
  • A kezelt gépek beállítása, működtetése
  • A kezelt gépek műszaki beállítása, paraméterezése, felügyelete
  • Legyártott termékek folyamatos ellenőrzése (minőség, darabszám)
  • Kész termékek előkészítése szállításra
Ideális jelölt vagy ha:
  • Van gépkezelésben tapasztalatod
  • 2 műszakot tudod vállalni
  • Pontosan és precízen végzed a munkád
  • Rendelkezel monotonitástűrő képességgel
  • Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni
Előnyt jelent:
  • Corell Draw, Illustrator, Photoshop programokat ismered
  • Gravírozásban szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye: Budapest, XXII. kerület
A műszakokhoz igazítva céges buszt biztosítanak Érd, Stop Shop megállóból

Munkaidő: 2 műszak, hétfőtől péntekig (06:00 – 14:30; 13:30 – 22:00)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!