ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Szívesen foglalkozol emberekkel, bírod az adminisztrációt és van egy kis értékesítői vénád?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb partnerünk csapatának legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereik és céljaik eléréséhez!

Partnerünk a magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. 27 éves fennállása alatt
Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Hozzájuk keresünk új munkatársat pécsi központjukba a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Ügyfélszolgálat munkájának irányítása, felügyelete, összefogása
  • Egyedi kedvezmények engedélyezése
  • Értékesítők munkájának segítése, napi szintű kapcsolattartás
  • Kimutatások, statisztikák, elemzések készítése
  • Multi vállalatok központjaival, pl. Praktiker való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • 5-10 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Értékesítői attitűd
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, strukturált, önálló munkavégzés
  • Önálló döntéshozatal, felelősségvállalás
  • Hatékony konfliktuskezelő és stressztűrő képesség
Előnyt jelent:
  • Angol és vagy német nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Versenyképes javadalmazási csomag
  • Kiszámítható munkaidő
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Pécs, Reménypuszta
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!