TERÜLETI SALES VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye, Budapest, Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező cégcsoport csapatának tagja lenni?

Szeretsz utazni, terepen lenni, emberekkel beszélni?

Érdekel egy kihívásokkal teli feladat, melyben fő feladatod az értékesítés fejlesztése,
kiemelt partnerek látogatása Magyarországon?

Ha a válaszod ezekre a kérdésekre IGEN, akkor jelentkezz mihamarabb csapatuk legújabb tagjának, hogy Te is hozzájárulj üzleti sikereik és céljaik eléréséhez!

Partnerünk a magyar tulajdonú ROVITEX HOMEDECO Kft. több mint 27 éves fennállása alatt
Magyarország meghatározó lakástextil gyártó- és forgalmazó cégévé nőtte ki magát.

Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Értékesítésben dolgozó kollegák munkájának felügyelete, támogatása
  • Kiemelt vevők folyamatos látogatása, retail és multi partnerek egyaránt
  • Értékesítési stratégia kialakításában való részvétel, A terület fejlesztése, a kitűzött értékesítési célok elérése
  • Folyamatos jelenlét a piacon, tárgyalások, megbeszélések folytatása
  • Piacelemzés, új piaci csatornák feltérképezése és beindítása
  • Riportok készítése az ügyvezetés felé
  • A vállalat képviselete rendezvényeken
Elvárt kompetenciák:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Aktív munkavégzés, gondolkodó, fejlesztő, energikus egyéniség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, felelősségvállalás, terhelhetőség, proaktív munkavégzésre való hajlam
  • Gyors felfogóképesség és gondolkodás
  • Problémamegoldó és vezetői attitűd
Előnyt jelent:
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Navision rendszer ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti, hosszútávú munkaviszony
  • Megbízható, biztos munkahely, családias környezet
Munkavégzés helye:
  • Országos (pécsi vagy budapesti központból)
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján gyártja és üzemelteti Európa egyik legversenyképesebb mobil visszaváltó infrastruktúráját emellett az országos begyűjtési hálózat kiépítését végzi. Italdobozok újra-hasznosításával foglalkozó környezetvédelmi vállalkozásuk, budapesti központjába keresik műszaki értékesítésben és tenderfolyamatokban jártas munkatársukat, újonnan létrehozott pozícióba, mint

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

A probléma megoldás, folyamatok jobbá tétele és az eredményorientáltság azok a szavak amik jellemeznek téged? Megtaláltuk az álom munkádat! Partnerünk a szállítmányozási megoldások vezető szolgáltatója, többek között gyárt nehéz-tehergépkocsikat és buszokat, valamint széles körben kínál a termékeikhez kapcsolódó szolgáltatásokat is. Értékesítési csapatuk támogatására keresünk az alább megjelölt pozícióba egy szakembert: BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

A hirdetés lejár 19 nap múlva