KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a HEXACHEM Vegyianyaggyártó és Kereskedelmi Kft.
ipari karbantartó, tisztító és fertőtlenítőszerek fejlesztésére, előállítására,
forgalmazására és raktározására szakosodott vállalat.

Főbb feladatok, munkák:
  • Cégvezető, üzemvezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és partnerekkel
  • Belső raktározási rendszer használatának elsajátítása, hatékony kezelése
  • Kimenő szállítólevelek és számlák készítése, ahhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Kimutatások készítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéb adminisztrációs és szervezési feladatok megoldása
  • Szállítások ekaer bejelentése
  • Iroda rendben tartása, a hatékony irodai munkavégzés feltételeinek megteremtése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs képesség
Előnyt jelent:
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos feladatok
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés helye:
  • Bököny
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk egy reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat. Hozzájuk keresünk új munkatársakat VIII. kerületi üzemükbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

MUNKA - HIVATÁS - JÖVŐ! A LEGJOBBAKAT KERESSÜK, VAGY AZOKAT, AKIK AZZÁ AKARNAK VÁLNI! Partnerünk építőipari gépek kölcsönzésével, értékesítésével és szervizelésével foglalkozó, lendületes társaság. Szolgáltatásaikkal építőipari, szolgáltató, rendezvényszervező és ipari területen működő ügyfeleik munkájához nyújtanak megoldásokat. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk targoncák és logisztikai eszközök üzemeltetésére szakosodott. Hozzájuk keresünk új munkatársat tatabányai telephelyükre a következő pozícióba: