BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónknak keresünk 6 órás részmunkaidőbe, budapesti munkavégzéssel az alábbi pozícióba új kollégát:

Részmunkaidős lehetőség!
Feladatok:
  • Bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok ellátása
  • Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (pl. megbízási díjak, pótlékok) számfejtése
  • Táppénz és egyéb TB ellátásainak teljes körű ügyintézése, számfejtése
  • Munkabér letiltások kezelése, rögzítése, nyilvántartása, adókedvezmények rögzítése
  • Munkatársak tájékoztatása táppénz, nyugdíj, Csed, Gyed, Gyes egyéb ellátásokkal kapcsolatos kérdések esetén
  • Üzemi balesetek esetén a határozatok elkészítése és ügyintézése
  • Adatszolgáltatások, bevallások készítése
  • Kapcsolattartás hatóságokkal
  • Havi zárást követő jelentések, kimutatások elkészítése
  • A társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű önálló ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével, változásával kapcsolatos ügyintézés, be- és kijelentések a jogszabályi előírásoknak megfelelően
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú szakmai végzettség
  • Bér és TB ügyintézésben történő 2 év gyakorlati tapasztalat kifizetőhelyen
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Gyors, önálló, kitartó és pontos munkavégzés
  • ’Can-do ’ attitude: pozitív, megoldás-orientált hozzáállás
Előnyt jelent:
  • Érvényes nemzetbiztonsági szakvélemény
  • Novitax program ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Profi csapat
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, II. kerület
Munkaidő:
  • Részmunkaidő 6 órában

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!