VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Mindig is érdekelt az energetika? Rendelkezel villamos-energetikai végzettséggel? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Megbízónk egy több, mint 25 éve piacon lévő magyar tulajdonú vállalat, amely saját fejlesztésű védelmi, automatika és irányítástechnikai feladatokat ellátó készülékek gyártásával foglalkozik.

Alkalmazási részlegük bővítésére keressük legújabb munkatársukat az alábbi pozícióba:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladataid lesznek:
  • Saját fejlesztésű intelligens elektronikus eszközök vevői igények szerinti konfigurálása (hardver, szoftver és PLC logikai igények alapján)
  • A nemzetközi iparági specifikációkon alapuló tesztek elvégzése, valamint a tesztkörnyezet kialakítása
  • Megrendelésekkel és projektekkel kapcsolatos műszaki támogatás (akár helyszíni)
  • Magyarországi és külföldi vevők műszaki támogatása
  • Műszaki dokumentációk készítése (angol nyelven is)
  • Együttműködés a társosztályokkal
Amit partnerünk kér Tőled:
  • Villamosmérnök vagy energetikamérnök végzettséget
  • Középfokú angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket
Kiválasztás során előnyt jelent:
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Energetikai jártasság, villamosvédelmi ismeretek
Amit megbízónk a jó munkádért cserébe ad:
  • Hozott tapaszlatnak megfelelő bérezésen felül éves prémiumot (céges és egyéni teljesítmény alapján)
  • Angol nyelvtanulási támogatást
  • Kezdetben kulcsos, majd céges autót megállapodás szerint
  • Próbaidőt követően SZÉP kártyát
  • Rugalmas munkaidőt
  • Home office lehetőséget
  • Lehetőséget nemzetközi sikerek elérésére
Munkavégzésre vonatkozó részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest 15. kerület, a 277/231-es busz megállójától körülbelül 5  perc sétára
  • Munkavégzés ideje: napi 8 óra - rugalmas munkaidőben (törzsidő: 9:00-14:00)
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi linkre kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. az egyik legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is jártasak vagyunk. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed. Jelenleg új kollégát keresünk az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk több, mint 30 éves szakmai múlttal Magyarország egyik piacvezetője a felületkezelő berendezések tervezése, gyártása és forgalmazása terén. Sikeres csapatukba keresünk új munkatársat (pályakezdők jelentkezését is várják) a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva