SZOFTVER/ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum, Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk az SRS Informatika Kft. egy dinamikus informatikai vállalkozás,
a kiskereskedelmi informatikai rendszerek számos területén rendelkezik referenciákkal
- nemzetközi és hazai projektekben egyaránt bizonyított az elmúlt években.

Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

SZOFTVER / ALKALMAZÁSFEJLESZTŐ
Feladatok:
  • Cég által fejlesztett egyedi szoftverek, webes üzleti alkalmazások rendszerek közötti interfészek testre szabása, fejlesztése, programozása
  • Frontend és backend rendszerek tervezésében és megvalósításában való részvétel
  • Webes fizetési és számlázási szolgáltatások integrálása
  • Elektronikus üzleti dokumentumok konvertálása, generálása
  • A kiskereskedelmi informatikai rendszerek területén termékfejlesztési tanácsadás, technikai koncepciók kialakítása, megvalósítása, rendszerek továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • Rendszer éles üzemi indulásában segítségnyújtás
  • Bevezetendő új rendszerek hardver és egyéb technikai részleteinek megismerése, és beintegrálása a meglévő rendszereinkbe
Állásbetöltéséhez szükséges elvárások:
  • Minimum középfokú informatikai végzettség
  • Alap technológiákban való jártasság: C#, ASP.NET Core, Entity Framework, Microsoft SQL Server, HTML, CSS, JavaScript
  • Angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Önálló munkavégzés és kiváló kommunikációs ill. együttműködési készség a team tagjaival
Előnyt jelent:
  • Webes és desktop alapú kiskereskedelmi rendszerek tervezésében és megvalósításában szerzett tapasztalat
Amit partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Kiváló szakemberekből álló inspiráló csapat
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőségek
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú perspektíva
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, valamint az azzal kapcsolatos szaktanácsadás. Cégük megbízható és professzionális szolgáltatásaival igyekszik kivívni megrendelői általános elégedettségét. Vállalják egyedi szofverrendszerek tervezését, fejlesztését, bevezetését. Ügyfeleik egyedi igényeit magas színvonalon kielégítő rendszereik a szakmai szempontok körültekintő szem előtt tartása mellett alakítják ki. Új munkatársat keres kliens (web/mobil) és szerver oldali Java alkalmazások fejlesztésére, pályakezdők jelentkezést is várják az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és vezérlés területén. Kínálatuk magában foglalja a programozható logikai vezérlőket (PLC-ket), I/O rendszereket és egyéb automatizálási megoldásokat. Innovatív energia monitoring rendszerük piaca robbanás előtt áll nemzetközi szinten, amit a legjobb fejlesztőkkel és mérnökökkel terveznek most megvalósítani, ehhez a csapathoz keresik új kollégájukat. Egy olyan lelkes és tapasztalt személyre van szüksége ügyfelünknek, aki aktívan működik közre a brainstormingokon, hogy a lehető legjobb és a partnerek számára legideálisabb technológiai megoldást fejlessze ki csapatuk. Az alábbi pozícióba keressük legújabb kollegájukat:

A hirdetés lejár 28 nap múlva