LOGISZTIKAI OPERATÍV VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk több, mint 30 éve több országban működő, több ezer embert foglalkoztató,
Magyarországon jó ideje piacvezető vállalkozássá nőtte ki magát.

Ez idő alatt tapasztalatai alapján gondosan felépített beszállítói kapcsolatrendszerük
biztosítja a piaci igények mindenkori kielégítését.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:
  • Rábízott csapat és terület napi pontos működésének felelős biztosítása,
  • Munkafolyamatok ellenőrzése, értékelése, fejlesztése,
  • Műszakvezetőkön keresztül nagy létszámú fizikai munkavállalói állomány vezetése, irányítása,
  • Beosztott vezetők és munkatársak fejlesztése, mentorálása, motiválása,
  • Proaktív döntés-előkészítések, tervek készítése.
Amit nyújtanak:
  • Havi bruttó bér 1.150.000-1.250.000 Ft prémiumtól függően,
  • Céges autó magán használatra is,
  • Vállalati kedvezmények, mobiltelefon, laptop, teljes munkaruha szett,
  • Folyamatosan fejlődő nagyvállalati környezet, változatos feladatokkal,
  • Felelősségteljes vezetői munkakör.
Az álláshoz tartozó elvárásaik:
  • Felsőfokú gazdasági/logisztikai végzettség,
  • Több éves vezetői tapasztalat logisztikai/raktározási/szállítmányozási területről,
  • Nagy létszámú fizikai állomány irányításban szerzett gyakorlat,
  • Fejlesztő, logikus, reális és felelősségteljes gondolkodásmód,
  • Határozott, rendszerető, következetes személyiség,
  • Önálló döntéshozatali képesség tulajdonosi szemlélettel,
  • Operatív jelenlét a Logisztikai Központ területén.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest IX. kerület.
Munkaidő:
  • Nappali 2 MŰSZAKOS MUNKAREND, napi 8+1 órában.
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vezetői pozíciók | Békés megye

Partnerünk 40 év szakmai tapasztalatával még mindig szem előtt tartja a folyamatos fejlődést, ezzel biztosítva, hogy élen járjanak a szerszám kereskedelemben és alkatrészgyártásban. Ügyfeleik elégedettségét szolgálva, Ipar 4.0 alkalmazásokat és a legmodernebb technológiákat alkalmazva a maximumot hozzák ki üzletágaikból. Munkatársaik élvezik a velük való együttműködést, a 21. századi technológia használatát és az azzal járó profi munkakörnyezetet. Fontosak számukra az emberi és családi értékek, náluk a hagyomány és a legújabb technológia kéz a kézben jár. Hozzájuk keresünk új munkatársat a beszerzés és raktár terület élére a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva