SZERVIZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest, Országos

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte.

A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszerkarbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban.

Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban:

SZERVÍZMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

BETANÍTÁS BIZTOSÍTVA VAN!
Milyen feladatok várnak Önre:
  • Mérőeszközök kalibrációja a cég ügyfeleinek telephelyein kalibráló csapat tagjaként,
  • A cég budapesti laborjában történő kalibráció,
  • A külföldi partnercégek, elsősorban elektronikai gyártó cégek látogatása,
  • Kalibrálási bizonyítványok és mérési jegyzőkönyvek kiállítása,
  • Kalibráláshoz kapcsolódó dokumentációk biztosítása és a szükséges adminisztráció pontos elvégzése.
Amit megbízónk elvár:
  • Főiskolai vagy egyetemi Villamosmérnöki végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ Villamosmérnök,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete,
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete,
  • Külföldi utazási hajlandóság (Kelet- és Közép-Európa elsősorban),
  • Kiküldetések alatt túlóra vállalása.
Előny, DE nem feltétele a pozíció betöltésének:
  • Méréstechnikai háttér,
  • Programozási ismeretek (elsősorban C++, Excel macro, Python, Linux),
  • SAP felhasználói szintű ismerete.
Amit megbízónk kínál:
  • Bejárás támogatása,
  • Céges laptop és mobiltelefon,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi, külföldi projektekben tapasztalatszerzés.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület és külföld (Kelet- és Közép-Európa elsősorban)

Munkaidő: Rugalmas (kb. 30-50% telephelyen kívüli munka)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Ügyfelünk technológiai csoportja a tesztelés és mérés, a technológiai rendszerek, valamint a hálózatok és a kiberbiztonság területén vezető megoldásaival úttörő szerepet játszik a biztonságosabb és összekapcsolt világ megteremtésében. A több mint 85 évvel ezelőtt alapított vállalatcsoport megbízható partnere az ipari és kormányzati ügyfeleknek világszerte. A budapesti telephely, a vállalat kelet-európai regionális szervizközpontjaként megbízható, első osztályú javítási, akkreditált és gyártói kalibrálási és rendszerkarbantartási szolgáltatásokat nyújt azokhoz a csúcstechnológiákhoz és termékekhez, amelyeket a vállalat más leányvállalatai értékesítenek a régióban. Folyamatos növekedésüknek köszönhetően olyan szenvedélyes tehetségeket és nagy elkötelezettségű kollégákat keresnek, akik szeretnének részesei lenni sikertörténetüknek és segíteni további növekedésüket az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Szakmunka | Pest megye

Partnerünk magasépítéshez használt építőipari gépek bérbeadásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkozó multinacionális vállalat, akik több, mint 20 éve vannak jelen a magyar piacon. Ha Te is szeretnél 4-5 fős szerviz csapatuk megbecsült tagja lenni, akkor jelentkezz hozzájuk szigetszentmiklósi telephelyükre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Országos

Szeretne egy olyan szerviz csapat része lenni, akik a legmodernebb megmunkálógépeket szervizelik? Ha szívesen adja a nevét egy olyan márkához, amely világszerte ismert, akkor a legjobb helyen jár! Ügyfelünk az elmúlt 3 évben megnégyszerezte a munkavállalóit és ezt a fajta gyarapodást tekinti a jövő kulcsának. Modern, robotizált üzemüket a japán és a német precizitás kombinációja jellemzi. Tevékenységüket tekintve jellen vannak az automatizációs-, digitalizációs szolgáltatások területén, illetve a precíziós gépgyártás színterén. Jelenleg új kollégát keresünk partnerünkhöz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva