TERMÉK IGAZGATÓ/TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Egészségügy, Szociális ellátás

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk a BioMarker Kft. több mint 25 éves múltra visszatekintő
gödöllői bázisú orvosdiagnosztikai cég.

Multinacionális piacvezető cégek kizárólagos képviseletét látja el.

Kereskedelmi vonalra keresünk számukra új kollégákat, akik megfelelő szakmai elvárásoknak
megfelelően tudják a termékeiket vevőikkel megismertetni az alábbi pozícióban:

(Klinikai labor diagnosztikai termékek forgalmazására)

Feladatkör:
  • Elsődlegesen vér, vizelet diagnosztikai termékek kereskedelmi képviselete
  • Klinikai labor diagnosztikai termékek kereskedelmi képviselete
  • Új ügyfelek felderítése
  • Folyamatos vevőlátogatás
  • Konferencián való részvétel
  • Marketing stratégia felállítás
  • Összefoglalók, statisztikák készítése
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (biologus/orvos/vegyész/analitikus)
  • Minimum 1 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
Előnyt jelent:
  • Labor tapasztalat
  • Klinikai diagnosztikai ismeret
Ajánlani tudják:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőségek
  • Dinamikus, összeszokott csapat
  • Rendszeres külföldi szakmai továbbképzések
  • Vállalati autó
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
Munkavégzés pontos helye:
  • Gödöllői telephely, országos munkavégzés
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Érdekel a tehergépjárművek világa és szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalat tagja lenni? Jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel és véredben van az értékesítés? Partnerünk egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoport, mely a nemzetközi piacon is elismert termékeket forgalmaz. Fő profiljuk az építőipari és erdészeti rakodódaruk, emelőkosaras járművek, valamint targoncák forgalmazása és tehergépjármű felépítmények gyártása. Most értékesítési csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel és szereztél már tapasztaltot műszaki tanácsadásban vagy értékesítésben? Szeretnél egy hosszútávú, stabil munkalehetőséget, ahol abszolút rugalmasan és önállóan tervezheted a napjaid? Akkor beszéljünk erről a lehetőségről! Egy tanácsadó kollégát keresünk egy kelet-magyarországi multinacionális partnercégünkhöz, akik egész Európára kiterjedően megoldást kínálnak gyártócégek problémáira. Hozzájuk keresünk egy új munkatársat az alábbi pozícióba: MÉRNÖK TANÁCSADÓ

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Egészségügy, Szociális ellátás | Országos

Partnerünk több mint 25 éves múltra visszatekintő gödöllői bázisú orvosdiagnosztikai cég. Multinacionális piacvezető cégek kizárólagos képviseletét látja el. Kereskedelmi vonalra keresünk számukra új kollégákat, akik megfelelő szakmai elvárásoknak megfelelően tudják a termékeiket vevőikkel megismertetni az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 11 nap múlva