MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Elvárt végzettség: Főiskola, Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Bálint Analitika Mérnöki Kutató és Szolgáltató Kft. 28 éves múltra visszatekintő,
folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató
100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumukba minőségirányítási
osztályára keressük számukra leendő kollégájukat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Akkreditált és tanúsított irányítási rendszerek fenntartása, fejlesztése,
  • Külső auditokra való felkészülés és azokon való aktív részvétel,
  • Nemmegfelelőségek kivizsgálása, helyesbítő intézkedések ellenőrzése,
  • Minőségirányítási dokumentumok, nyilvántartások vezetése, felülvizsgálata,
  • Oktatások szervezése és megtartása,
  • Szabvány- és jogszabályfigyelés támogatása,
  • Részvétel belső auditokon,
  • Vevők elégedettségének monitorozása,
  • Hulladékkezelési dokumentáció vezetése,
  • Kapcsolattartás és közös munka külső szakértőkkel,
  • Részvétel módszerfejlesztésben.
Az álláshoz tartozó főbb elvárások:
  • Felsőfokú természettudományos végzettség (vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, élelmiszermérnök stb.),
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás,
  • Számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Pontos és önálló munkavégzés képessége.
Előnyt jelent:
  • Akkreditált laboratóriumban, szervezetnél szerzett tapasztalat,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2018 és ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 szabványok ismerete,
  • Belső auditori képesítés,
  • Auditálásban szerzett tapasztalat.
Amit nyújtanak:
  • Piaci viszonyoknak megfelelő, megegyezés szerinti bérezés,
  • Rövid távon előrelépési lehetőség,
  • Munkába járás támogatása,
  • Fejlődési-tanulási lehetőség,
  • Hosszú távú munkaviszony.
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest, XI. kerületi központ.
Munkaidő:
  • Teljes munkaidő, heti 40 óra.
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra lehetőleg fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a bruttó bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Pest megye

Partnerünk műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat. M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyükre, fiatalos csapatuk erősítésére keresnek új kollégát hosszú távra az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk egy több, mint 30 éve működő vállalat. az egészségmegőrzés jegyében számos jólismert, magas hatóanyag tartalmú, minőségi gyógyszert, étrend-kiegészítőt, teát és kozmetikumot gyárt a magyar és európai piacra egyaránt. Hisznek benne, hogy a minőségi élet az egészségnél kezdődik, ezért a prevenció jegyében olyan összetételű termékeket alkotnak, amelyek jótékonyan támogatják a szervezet normál működését. Saját gyógyszerész csapatuk által fejlesztett, egyedi összetételű termékeiket hatvani gyárukban állítják elő, és az egész család számára biztonságos és minőségi választást jelentenek, elérhető áron. Hozzájuk keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva