Ha több mint 3 éve Értékesítő vagy az IT szektorban és a "hunter sales" szemléletmód jellemző rád, ezenfelül szívesen dolgoznál heti 3 napot Home Office-ból, akkor ez egy kihagyhatatlan lehetőség Számodra!

Partnerünk egy közel 40 éves múlttal rendelkező informatikai szolgáltató vállalat a magyar piacon. Az informatikai vállalkozások élvonalába tartozik, tevékenységeik közé tartozik a hagyományos hardverértékesítés, üzemeltetés, infrastrukturális és IT-biztonsági megoldások értékesítése és implementálása.

12 fős értékesítő csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba:

SENIOR ÉRTÉKESÍTŐ

TÉGED KERESÜNK,HA...

  • Középfokú végzettséged van.
  • Legalább 3 év Értékesítő pozícióban szerzett tapasztalattal rendelkezel (hagyományos hardver, illetve infrastrukturális, valamint komplex IT megoldások és IT szolgáltatások értékesítése).
  • Ismered az IT piacot (gyártók, disztribútorok, egyéb IT szolgáltató vállalatok).
  • Középfokú/ kommunikációképes szintű angol nyelvismereted van szóban és írásban egyaránt.
  • Aktív, kiépített kapcsolati rendszered van, nagyvállalati/ KKV ügyfélkörben és/vagy állami szférában.
  • B kategóriás jogosítványod van.
  • Kiemelkedő értékesítői vénád és proaktív, hunter sales szemléletmódod van.
  • Ambiciózus, motivált, agilis és sikerorientált személyiség vagy.

AZ ALÁBBI FELADATOKBAN SZÁMÍTANAK RÁD:

  • Feladataid középpontjában az IT eszközök, hardverek és IT üzemeltetési szolgáltatások hunter értékesítése lesz, közép- és nagyvállalatoknak, valamint közintézményeknek.
  • Bizalomra és szakértelemre épülő partnerkapcsolatokat alakítasz ki (személyesen, Teams-en, telefonon).
  • Új üzleti lehetőségeket kutatsz fel, új ügyfeleket akvirálsz hideg és meleg leadek alapján, hozzájárulva az ügyfélkör bővítéséhez.
  • Menedzseled a teljes értékesítési ciklust, koordinálod a szerződéskötési folyamatokat.
  • Felméred és hatékonyan generálod az ügyféligényeket miközben ápolod az ügyfélkapcsolatokat és sikeres ügyfélmegtartási akciókat valósítasz meg.
  • Megismered és elsajátítod a közbeszerzési folyamatokat, amivel növeled szakmai tudásodat, ezzel is erősítve a cég szakmai pozícióját.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Aktív DKÜ folyamatok ismerete.

AMIT A PARTNERÜNK KÍNÁL SZÁMODRA:

  • Tapasztalatod függvényében meghatározott alapfizetés.
  • Kiemelkedő egyéni teljesítményarányos bónusz, amellyel akár a fizetésed sokszorosát is meg tudod keresni.
  • Céges laptop és mobiltelefon biztosítása.
  • Céges autó, mely magánhasználatra is rendelkezésedre áll havi autóhasználati kerettel.
  • Cég által finanszírozott szakmai képzés és továbbképzés lehetősége.
  • Privát egészségügyi szolgáltatások igénybevételének lehetősége.

Munkavégzés helye:  Budapest III. Kerület (Aranyvölgy közelében)

Munkaidő: Rugalmas, hetente 3 nap Home Office

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, és szívesen csatlakoznál a Partnerünk csapatába, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva: